Company formation in Malta

 »  
Company formation in Malta

Ми надаємо індивідуальні послуги з реєстрації компаній на Мальті, а також послуги з корпоративного управління для різних фірм, корпоративних клієнтів і підприємців, які бажають відкрити бізнес на Мальті. Наша команда професіоналів допоможе вам зареєструвати оффшор на Мальті, відкрити корпоративний банківський рахунок, отримати ліцензію на ведення бізнесу і надасть рішення щодо оренди офісних приміщень. Реєстрація компанії на Мальті

 

ЧОМУ САМЕ МАЛЬТА?

Конкурентний податковий режим, безліч угод про уникнення подвійного оподаткування та англомовний персонал роблять Мальту все більш популярною бізнес-моделлю для компаній з усього світу. Незалежно від того, чи потрібна Вам холдингова, торгова або інвестиційна компанія, Мальта пропонує цілий ряд можливостей для вирішення Ваших завдань. Крім того, реєстрація фірми на Мальті має на меті отримання великої кількості привілеїв від її географічного положення і активного членства в ЄС.

 

ЯКІ ТИПИ ПІДПРИЄМСТВ ІСНУЮТЬ НА МАЛЬТІ?

Ви можете зареєструвати будь-яку з наступних компаній на Мальті:

  • Приватна компанія з обмеженою відповідальністю;
  • Публічна компанія з обмеженою відповідальністю;
  • Товариство з обмеженою відповідальністю;
  • Повне товариство;
  • Філія компанії, зареєстрованої за межами Мальти;
  • Асоціації та фонди.

Кожна Приватна компанія з обмеженою відповідальністю повинна мати, як мінімум, одного акціонера. Цей акціонер може бути як юридичною, так і фізичною особою.

На сьогодні, статутний капітал Приватної компанії повинен складати не менше 1200 євро, з яких 20% повинні бути оплачені.

Що стосується публічних компаній, мінімальний статутний капітал повинен становити 46600 євро, з яких не менше 25% повинні бути оплачені.

Щоб зареєструвати компанію на Мальті, фірма зобов'язана мати юридичну адресу, розташовану на Мальті.