Готовий бізнес на Мальті

 »  
Готовий бізнес на Мальті

Купівля бізнесу на МальтіМальта - невелика острівна держава з розвиненою економікою, яка пропонує безліч інвестиційних можливостей для місцевих і іноземних підприємців.

 

Компанія SIGTAX готова допомогти вам купити бізнес на Мальті.

Ми надамо Вам всю необхідну інформацію, а також повну підтримку в процесі оцінки та перехресної перевірки компанії.

 

Які види готових компаній Ви можете придбати на Мальті?

Юридичні особи на Мальті підпадають під дію Мальтійського Закону про компанії 1995 року. SIGTAX є авторитетною організацією, яка спеціалізується на наданні комплексних послуг при купівлі наступних готових компаній:

 

Компанії з обмеженою відповідальністю (LLC)

Такі компанії можуть бути приватними або публічними. Публічна компанія, придбана у ТОВ, може розміщувати акції на Мальтійській фондовій біржі. Вона повинна мати як мінімум двох директорів і секретаря компанії, який є фізичною особою.

Приватні компанії не мають прав на торгівлю акціями або облігаціями, і вони обмежені максимальною кількістю учасників (не більше 50). Однак такі фірми користуються популярністю, оскільки допускають одного акціонера.

 

Холдингові і торгові компанії

Холдингові і торгові компанії також можуть бути об'єднані в приватні і публічні ТОВ.

Придбання холдингової компанії дозволяє володіти і управляти акціями і активами інших підприємств як на Мальті, так і за її межами. Мальтійські торгові компанії також можуть здійснювати різні види діяльності як в країні, так і за її межами. Ця діяльність включає в себе торгівлю товарами і надання консультаційних, фінансових та інвестиційних послуг.

 

Партнерства

На Мальті партнерства можуть бути класифіковані як загальні (партнерство en nom collectif) або обмежені (партнерство en commandite). Основна відмінність між ними полягає в розмірі відповідальності партнерів. Повне партнерство є

юридичною особою, де всі партнери несуть необмежену відповідальність, яка гарантує зобовязання товариства.

У командитному товаристві партнери діляться на повних і командитних. Повні партнери несуть необмежену відповідальність, в той час як відповідальність командитних партнерів залежить від внесків.

 

Чому вигідно купувати готовий бізнес на Мальті?

  • Членство в ЄС: Законодавство Мальти повністю відповідає законам і нормативним актам Європейського Союзу, що сприяє створенню стабільного і надійного бізнес-середовища;

  • Вигідне географічне положення: Місцезнаходження Мальти відкриває можливості для ведення бізнесу і на інших ринках Європи, Африки та Близького Сходу ;

  • Податкові пільги: Податкова система Мальти пропонує більш низькі податкові ставки для іноземних компаній, а також високий і сприятливий кредитний рейтинг. Акціонери можуть отримати повернення 6/7 частини податку на дивіденди. Таким чином, податок буде знижений до 5% ;

  • Остаточна юрисдикція для холдингових компаній: Холдингові компанії, розташовані на Мальті, звільнені від сплати податку на участь в капіталі щодо доходів від приросту капіталу, отриманих від дочірніх компаній, що відповідають встановленим критеріям. Вони також звільнені від гербового збору;

  • Угоди про уникнення подвійного оподаткування: Мальта є податковою гаванню, оскільки має більше 70 угод про уникнення подвійного оподаткування;

  • Переваги для життя: Мальта пропонує унікальний середземноморський стиль життя і більш високий рівень життя для власників бізнесу;

  • Недорога і кваліфікована робоча сила: Мальта є прибутковою юрисдикцією, де можна придбати готовий бізнес завдяки доступним і професійним працівникам, які приносять більш високий прибуток;

  • Розгалужена інфраструктура: Мальта інвестувала значні кошти в свою інфраструктуру, щоб максимізувати ведення бізнесу для всіх інвесторів;

  • Другою офіційною мовою є англійська: Це полегшує завдання для тих, хто хоче придбати готову офшорну компанію на Мальті.

Які юридичні документи необхідні для придбання офшорної компанії на Мальті?

 

При придбанні компанії можуть знадобитися наступні документи:

 

- Угода про конфіденційність

Як правило, першим кроком при купівлі готового бізнесу на Мальті є встановлення контакту з власником бізнесом. Після завершення початкової оцінки компанії Вам, можливо, доведеться підписати угоду про нерозголошення для отримання додаткової інформації, такої як фінансові показники і оцінка.

Угода про конфіденційність захищає продавця, який може хотіти зберегти конфіденційність інформації про свою компанію.

 

- Лист про наміри

Після того, як Ви переконаєтеся, що бізнес є законним і має прийнятну оцінку, Ви підписуєте лист про наміри із зазначенням Вашої зацікавленості в покупці бізнесу. На цьому етапі необхідний ретельний аналіз всієї інформації, що стосується компанії.

 

- Договір купівлі-продажу активів або акцій

Після проведення комплексної експертизи ви можете скласти первинний документ: Договір купівлі-продажу активів або акцій. Тобто ви купуєте або активи у бізнесу, або окремі акції, складові компанії.

 

- Завершальні документи

В завершення, Вам знадобиться протокол загальних зборів Ради директорів, щоб завершити операції з придбання активів і акцій, відповідно.

 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

SIGTAX поєднує в собі бездоганне обслуговування клієнтів і безцінні інсайдерські знання, щоб забезпечити безперебійну угоду купівлі-продажу офшорної компанії на Мальті.

Крім того, ми допоможемо Вам розібратися в складнощах податкової системи Мальти, щоб Ви могли отримати максимальну вигоду від угоди.

Наші комплексні послуги структуровані таким чином, щоб відобразити Ваші унікальні вимоги і досвід. Таким чином, вам гарантований недорогий і спрощений процес для отримання оптимального стратегічного результату.