Корисна iнформацiя

 »  
Корисна iнформацiя

Оподаткування на Мальті

Мальта - це острівна держава в самому центрі Середземного моря. Крім розвиненого туризму країна є популярним банківським центром і місцем реєстрації міжнародного бізнесу. 1 травня 2004 року республіка офіційно стала членом Європейського союзу. Підприємців з усього світу приваблює вигідне мальтійський оподаткування, вимоги щодо ведення бізнесу.

Оподаткування в Польщі

Польща характеризується лояльною системою оподаткування. Вона вважається найоптимальнішою на території Євросоюзу. Тут створені сприятливі умови для ведення іноземного бізнесу. Причому у виграші залишаються як місцеві, так і іноземні підприємці. Зустрітися з основними видами податків на цій території.

Оподаткування в Бельгії

Бельгія - це держава яке є частиною Європейського Союзу. Воно має відразу двох економічно впливових сусідів, а саме: Францію і Німеччину. Таке вигідне географічне розташування дає можливість Бельгійським компаніям заробляти на ринках двох сторін, а також інших держав Європи і Світу.

Податки на Кіпрі

У 2000 році Кіпр став членом Євросоюзу і відмовився від формального статусу офшору. Цей фактор, правда, не став вирішальним, і Кіпр як і раніше залишається державою, яка приваблює багатьох зарубіжних бізнесменів і інвесторів.

 

Податкова система Ірландії

Податки в Ірландії, як і в будь-якій державі, займають важливе місце у розвитку і підтримці країни. Тут прийняли податок на додану вартість у 1971 році перед підготовкою до приєднання до Європейського економічного співтовариства (ЄЕС) в 1973 році.

 

Що таке траст? Все про трасти

Траст – це досягнення у сфері правової системи, що бере свій початок ще з давніх часів. У процесі тривалого формування права основним його інструментом став виступати саме траст. В цілому, траст представляє собою певний інструмент податкового планування, а також захисту капіталу і можливості передачі його у спадок. У нашому, вітчизняному праві, дане поняття можна вважати новим, і російськомовні громадяни зараз тільки починають про нього дізнаватися.