Відкриття рахунку в банку Польщі

 »  
Відкриття рахунку в банку Польщі
 
Польські банки популярні завдяки своїм економічним тарифам, а також забезпечують сприятливі умови для іноземців. Процес відкриття рахунку у польському банку є доволі простим, особливо у таких банках, як:
PKO Bank Polskiрахунок в польщы
 
Це найбільший банк у Польщі. У 2010 році він був включений до глобального списку Forbes 2000 найбільших державних компаній світу. Характеризується високим рівнем секретності та присутністю англомовного персоналу, що спрощує процес відкриття рахунку в банку. Ключові атрибути PKO Bank Polski включають, але не обмежуються наступним:
 
● Розгляд заявки та обробка рахунку займає 7 робочих днів, що є середнім показником.
● Банк дозволяє відкривати рахунки в Польщі будь-якого типу.
● Для роботи з рахунком використовуються стандартні картки Visa та MasterCard, а мінімальний залишок після операцій може дорівнювати нулю.
● Особлива перевага полягає в тому, що переказ коштів здійснюється протягом дня звернення.
 
mBank
mBank є інноваційним лідером серед польських фінансових установ. Банк надає повний спектр сучасних фінансових послуг для приватних осіб та компаній - від мікрофірм до найбільших корпорацій, а також державних установ та адміністрацій. Ключові атрибути mBank включають, але не обмежуючись наступним:
● Термін відкриття займає 10 днів, якщо є всі необхідні документи.
● Ведення карток, рахунків та Інтернет-банкінг оплачується окремо.
● Мінімальний залишок на рахунку може досягати нуля.
● Термін проведення операцій коливається від 2 до 3 днів, за переказ грошей стягується плата.
 
Bank Zachodni WBK
Bank Zachodni WBK є універсальним банком із головним офісом у Вроцлаві (зареєстрований офіс), Познані та Варшаві. Це третій за величиною банк у Польщі за вартістю активів та третій за кількістю філій. Він був створений в результаті злиття в 2001 році Bank Zachodni S.A. та Wielkopolski Bank Kredytowy S.A. З 2011 року банк належить іспанській групі Santander. 4 січня 2013 року банк «Bank Zachodni WBK» об’єднався з банком «Kredyt Bank». Група " Bank Zachodni WBK " об'єднує компанії, які займаються брокерською діяльністю, управлінням активами, інвестиційними фондами, лізингом, факторингом, банківським страхуванням та приватним банківським бізнесом. Ключові атрибути Bank Zachodni WBK включають, але не обмежуючись наступним:
 
● Відкриття рахунку в банку в Польщі займає 10 днів, якщо є всі необхідні документи.
● Клієнту не потрібні рекомендації або детальний опис джерела доходу. Присутність при відкритті також не є обов’язковою.
● Серед великого переліку банківських послуг є Інтернет-банкінг, що робить управління рахунком простішим та зручнішим.
● Залишок на рахунку може бути зведений до нуля, а термін переказу - не більше 3 днів. Детальніше про тарифи на операції та послуги ви можете уточнити у юристів нашої компанії.
 
Чому з SIGTAX вигідно працювати?
 
  • Існує поширена помилка, що створення компанії на світовому ринку - це не просто прогулянка по парку.
  • Завдяки SIGTAX багато організацій і компанії змогли влаштуватися більш ніж в 15 європейських країнах.
  • SIGTAX надає безкоштовну консультацію.
  • Ми допоможемо вам створити ідеальну компанію в поєднанні з ідеальним місцем для вашого корпоративного рахунку, а також складемо і надамо всі необхідні документи.
 

1