Нашi послуги

 »  
Нашi послуги

SIG Group пропонує різні послуги для підприємств в області бухгалтерського обліку, фінансового управління, фінансової звітності, оподаткування і в області юридичних консультативних питань, таких як: формування компанії, корпоративне управління та трастові послуги. Ми пропонуємо можливість створення віртуальних офісів, отримання дозволів на роботу для співробітників, а також надаємо всі зручності сучасного бізнес-центру.

Ми рекомендуємо свої послуги підприємцям і різним компаніям, для допомоги в дотриманні законів і постанов, що діють у кожній із країн, якої ми працюємо. Ці послуги включають в себе надання зареєстрованих адрес для офісів, секретарську, юридичну і бухгалтерську підтримку.

Для того, щоб мати можливість займатися потребами наших клієнтів, ми спеціалізуємося на обробці податкових аспектів компанії і діяльності, яку вона здійснює.

У нас є необхідні ресурси для забезпечення високої якості послуг всіх клієнтів, незалежно від потреб їхнього бізнесу: розширена мережа професіоналів в різних областях працюють в 6 країнах і 9 відділеннях, а також досвід, накопичений часом, що дозволяє обробити все від податкового планування, аудиту та бухгалтерського обліку, до корпоративного управління і корпоративних фідуціарних послуг.

Ви знайдете все необхідне для початку свого бізнесу в одному місці, а наші послуги допоможуть вирватися на кілька кроків вперед від ваших конкурентів.