Відкриття рахунку в іноземних банках

 »  
Відкриття рахунку в іноземних банках

Сьогодні розумно розподілити свої фінанси, розмістивши їх в різних банках в зарубіжних країнах. Будь-який фінансово грамотний персонал скаже вам, що це мудре рішення.
 
Ви можете відкрити рахунок за кордоном як для бізнесу, так і для особистого користування. Що стосується бізнесу, ви можете мати його або мати інвестиції в закордонній країні, в якій побажаєте. Відкриття рахунку за кордоном для бізнесу має перевагу зручності, безпеки та конфіденційності.
 
Якщо ви хочете відкрити особистий банківський рахунок, це простіше, ніж відкрити бізнес-рахунок.
 
Часто фрілансери, які працюють з дому і отримують оплату в різних валютах, зазвичай відкривають особисті рахунки в іноземному банку. Інша група - це люди, які регулярно відвідують і проводять багато часу за кордоном. Незалежно від причин, ви можете витрачати свої гроші в будь-який час і в будь-якому місці, якщо у вас є кілька рахунків в іноземних банках; більшість банків надають дебетові картки, які працюють по всьому світу.

 

 

Перелік країн в яких ми реєструємо компанії

Швейцарія

Всіма знаний факт, що швейцарські банки пропонують притулок для активів з усього світу. Чи знаєте Ви, що протягом більше 150 років Швейцарія політично і економічно стабільна?

Бельгія

Бельгя підписала більше 80-ти угод про уникнення подвійного оподаткування. Низькі ціни на нерухомість, але при цьому високий рівень життя. Дружня для бізнесу податкова система.

Ірландія

Отримання доступу до одного з найбільш сприятливих податкових режимів в Європі, 12,5% корпоративного податку і 25% податкової знижки на дослідження і розробки (і це тільки деякі з них).

Ліхтенштейн

Дотримання правил конфіденційності. Відсутність контролю за валютними операціями. Можливість зареєструвати організацію за структурою аналогічну фонду, але таку, що можливість також здійснювати комерційну діяльність.

Люксембург

Найнижча ставка ПДВ в Європі (15%). Підписано понад 75 угод про уникнення подвійного оподаткування, що робить створення холдингової компанії дуже привабливим і ефективним з точки зору оподаткування.

Мальта

Дуже низькі податкові ставки для холдингових компаній. Незважаючи на те, що Мальта також є частиною ЄС, створення і управління мальтійської компанією вимагає досить низьких витрат.

Україна

Можливість працевлаштування провідних світових технічних експертів за доступною ціною. яке має ваші найкращі інтереси як основні цілі. Задоволення клієнтів - один із наших головних пріоритетів, окрім надання виняткового обслуговування.

Сінгапур

Досить низька податкова ставка в розмірі 17% плюс кілька каналів державного фінансування

Італія

Загально відомим залишається той факт, що продукція з написом "Зроблено в Італії" продається на світовому ринку краще. Італійський уряд також запровадив низку схем з підтримки та стимулювання малого бізнесу.

Кіпр

"Притулок" для податків. Отримання доступу до найнижчого корпоративному податку в Європі (12,5%). В країні запроваджено Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Чехія

Чехи майже завжди вважають за краще купувати товари або послуги у компанії, зареєстрованої в Чехії. Це також відноситься і до ділового партнерства.

Зазвичай, вам будуть надані банківські форми для заповнення і відправки. Вам також можуть знадобитися документи, які включають:
 
1. Комплект корпоративних документів (засвідчені або оригінальні копії);
 
2. Інформація про ваш бізнес, така як рахунки-фактури, копії контрактів, які підтверджують заявлену вами комерційну діяльність; інформація про вхідні та вихідні платежі; оціночні цифри; частота угод і законність господарської діяльності.
 
3. Банк може запитати інформацію про бенефіциарних власників компанії, в тому числі: підтвердження місця проживання, особисті посвідчення особи, документи, що підтверджують джерела коштів, рекомендації роботодавця, трудові договори, ділова інформація, заощадження і т. д.
 
Від вас також можуть вимагати надати виписки і довідки з банківського рахунку; рекомендаційні листи від ділових партнерів; і резюме з інформацією про освіту і кар'єру.
 
Сьогодні банки звертають увагу і на інформацію про ділових партнерів. Інформація повинна бути чіткою і достовірною щодо самого заявника.
 
Зазвичай процес відкриття рахунку може зайняти 2 або більше місяців. Вони не кваплять процес, і ви не отримаєте ніяких гарантій, що ваш рахунок буде відкритий. Якщо вам вдасться відкрити рахунок, вам буде надано номер рахунку і ви отримаєте доступ до банківських карт і онлайн-системи управління рахунками.
 

Обравши банк, вам слід особисто відвідати офіс банку і зустрітися з його представником або просто звернутися до офіційних партнерів банку в вашій країні. Це типово для банків Польщі, Гонконгу, Угорщини та ін.
 
Проте, в деяких країнах, наприклад на Кіпрі, в Латвії, Швейцарії та Маврикії, ви можете віддалено відкрити свій рахунок. Вам потрібно лише заповнити банківські форми онлайн і відправити їх. Однак цей процес дорогий і досить незручний.
 
Ви можете досягти кращих результатів, якщо приїдете і проведете особисті зустрічі з представниками банку. Це пов'язано з тим, що нерезиденти мають більш високий ризик.
 
 

Податкові пільги
 
Відкриття рахунку в іноземному банку може мати податкові пільги. Ви користуєтеся надзвичайно вигідними податковими ставками. Однак податкові пільги можуть різнитися залежно від країни, в якій ви відкрили свій рахунок.
 
Найкращий захист активів
 
Офшорний банкінг дозволяє вам дистанціюватися від своїх активів. Це відбувається без втрати контролю над їх управлінням. Таким чином, ви можете ефективно захистити як свої активи, так і особисті заощадження. Більшість іноземних банків / країн мають правові системи, що захищають активи інвестора.
 
Зниження вразливості і підвищення диверсифікації
 
Зазвичай, будь-яке інше місце, де ви можете вибрати банк, пов'язане з певними ризиками. В основному це політичні і економічні чинники. Відкриваючи рахунок в іноземному банку, ви збільшите диверсифікацію і зменшите свою вразливість.
 
Конфіденційність і анонімність
 
Коли у вас є рахунок в іноземному банку, ви можете отримати фінансову анонімність і конфіденційність. Це означає, що банк перевірить вашу репутацію згідно закону і в той же час захистить вашу особистість.
 
 

Великий мінімальний депозит
 
Вам може знадобитися внести мінімальний депозит при відкритті нового облікового запису. Однак ця сума може варіюватися від банку до банку. Деякі банки можуть також вимагати від вас постійно підтримувати незначний мінімальний залишок на рахунку.
 
Більш детальний розгляд
 
Через зростання злочинної діяльності, такої як тероризм, ухилення від сплати податків і незаконні методи ведення бізнесу, більшість банків значно ускладнили процес відкриття іноземних рахунків.
 
Гарантії через фінансову кризу
 
Необхідно провести поглиблене дослідження гарантій, що надаються вашим цільовим банком.
 

Перевірка кредитної історії
 
Вкрай важливо спочатку перевірити свою кредитну історію, перш ніж намагатися відкрити іноземний рахунок. Якщо у вас погана кредитна історія, ви повинні спробувати поліпшити її, усунувши будь-які неточності і підтримуючи поточні платежі по кредитній карті.
 
Заповніть заявку
 
Хоча ви можете почати процес подачі заявки онлайн, більшість авторитетних банків можуть зажадати від вас особистої присутності. Вам необхідно буде подати заявку, вказавши правильну інформацію.
 
Умови та положення
 
Важливо, уважно ознайомитися з умовами іноземного банку. Ніколи не слід припускати, що вони схожі на ті, що у вашого місцевого банку. Після прочитання і розуміння прийміть їх, перш ніж підписувати і відправляти заявку.
 
Документація
 
Разом із заявою вам потрібно буде надати необхідну особисту / ділову документацію.
Незалежно від типу документів, які ви надаєте, вони повинні бути справжніми. Деякі з них мають бути нотаріально засвідчені, а деякі повинні мати штамп апостиль (міжнародний тип сертифікаційного знака). Конкретні вимоги будуть залежати від цільового банку.
 
Поповнення рахунку
 
Щоб внести гроші на свій рахунок в іноземному банку, ви можете використовувати банківські перекази або особисті вклади. Інші іноземні банки дозволять вам здійснювати електронні грошові перекази з вашого внутрішнього рахунку. Інформацію про те, як користуватися рахунком, може надати банк.
 
 

Ви можете купити готовий офшорний бізнес, у якого вже є банківський рахунок. Однак, вимоги можуть відрізнятися в залежності від банку. Банківський рахунок разом з корпоративними документами може бути доступний вам, як тільки процес передачі компанії буде завершено.
 
 
 

 

 

Часті запитання

 
П: Чи можуть фізичні особи відкрити рахунок в іноземному банку?
В: Звичайно, можуть, фізичні особи можуть відкривати рахунки в іноземних банках для бізнесу або особистого користування.
 
П: Чи потрібно великий дохід, щоб відкрити рахунок в іноземному банку?
О: Ні. Вам не потрібно мати високий дохід або мати високий рівень фінансової грамотності.
 
П: Чи виплачуються відсотки за рахунками в іноземних банках?
В: Так. Фактично, більшість з них пропонує більш високі інтереси. Ось чому багато людей вважають за краще мати рахунки в іноземних банках.
 
П: Чи правда, що в іноземних банках немає політики «Знай свого клієнта» (KYC)?
В: У них є політика KYC. Перш ніж прийняти вас в якості нового клієнта, він проводить комплексну перевірку.
 
П: З чого мені почати, якщо я хочу відкрити рахунок в іноземному банку?
В: Вам необхідно перевірити вимоги вашого цільового банку, а також провести невелике дослідження офшорного фінансового центру. Для кращого розуміння можна звернутися до консультанта.