Реєстрація компанії за кордоном

 »  
Реєстрація компанії за кордоном

Реєстрація компанії за кордоном

Реєстрація компанії за кордоном - нелегке завдання. Щоб уникнути зіткнення з підводними каменями і прискорити процес, найкраще довіритися професіоналам. Одним з головних напрямків діяльності SIGTAX є реєстрація компаній в Україні і за кордоном

Крім допомоги в процесі реєстрації, наші фахівці - бухгалтери, юристи та консультанти - також знайдуть час, щоб оцінити Ваш бізнес-план і з радістю дадуть неоціненну пораду в розвитку успішного і          прибуткового бізнесу в обраній Вами країні 

Фахівці SIGTAX допоможуть вибрати кращу юридичну структуру в певній юрисдикції, враховуючи такі фактори, як бізнес-модель, національність, наявність підписаних угод про уникнення подвійного оподаткування тією чи іншою країною 

Для організації безперебійної роботи Вашої компанії за кордоном, не відволікаючись на бюрократичні перепони, дуже важливо мати надійного партнера по бек-офісу. Фахівці бек-офісу SIGTAX готові допомогти Вам у всіх питаннях, пов'язаних з розширенням бізнесу, юридичними і бухгалтерськими аспектами, а також з реєстрацією компаній в Україні і за її межами.

За роки роботи SIGTAX допоміг сотням іноземних інвесторів почати бізнес в Україні і в 15 інших європейських країнах. Ми з особливою увагою ставимося до кожного клієнта й індивідуально підходимо до надання корпоративних послуг та послуг з реєстрації компаній.

Наша команда експертів, як українських, так і міжнародних, знайде час, щоб ознайомитись та проанаізіровать Вашу унікальну бізнес-модель і надати Вам індивідуальні послуги, які не тільки спростять, але і прискорять ваші бізнес-процеси.

Нижче наведено список країн, в яких ми рекомендуємо почати бізнес. Ви завжди можете вільно зв'язатися з нашими фахівцями для уточнення конкретних деталей ведення бізнесу в тій чи іншій юрисдикції.

Для отримання більш докладної інформації про особливості ведення бізнесу в перелічених юрисдикціях, будь ласка, зв'яжіться з нашими фахівцями.

 

Чому вигідно співпрацювати з SIGTAX?

 • SIGTAX має багаторічний досвід роботи з різноманітною клієнтурою, від стартапів до великих транснаціональних компаній, має досвід реєстрації офшорних компаній, а також володіє досвідом і ноу-хау в процесі реєстрації компанії в будь-якій юрисдикції.

 • Ми надаємо автоматизовані реферали в банки.

 • Скористайтеся послугами зареєстрованого офісу SIGTAX для збереження конфіденційності.

 • Звучить як кліше, але так, з SIGTAX ви заощадите час і гроші!

 • Ми дотримуємося високопрозорої політики без прихованих витрат. Це означає відсутність обманних пакетів на початкових етапах.

 • Ми реєструємо компанію, використовуючи ваші власні дані.

 • Отримайте безкоштовну підтримку і порада по телефону в будь-який час і в будь-якому місці.

 • Ми реєструємо будь-який тип компанії онлайн.

 • Всі реєстраційні етапи будуть завершені в онлайн режимі без необхідності залишати вашу країну.

 • Ми мінімізуємо ймовірність відхилення вашої заявки по реєстрації компанії..

 • Після реєстрації компанії ми завжди поруч!

 • Доступ до додаткових професійних послуг.

 • Фізично ми знаходимось в виконавчих офісах в Італії, Бельгії, Ірландії, Кіпрі, Ліхтенштейні, Люксембурзі, Мальті, Польщі, Румунії, Сінгапурі, Чеській Республіці, Швейцарії і на Україні.

Перелік країн в яких ми реєструємо компанії

Швейцарія

Всіма знаний факт, що швейцарські банки пропонують притулок для активів з усього світу. Чи знаєте Ви, що протягом більше 150 років Швейцарія політично і економічно стабільна?

Бельгія

Бельгя підписала більше 80-ти угод про уникнення подвійного оподаткування. Низькі ціни на нерухомість, але при цьому високий рівень життя. Дружня для бізнесу податкова система.

Ірландія

Отримання доступу до одного з найбільш сприятливих податкових режимів в Європі, 12,5% корпоративного податку і 25% податкової знижки на дослідження і розробки (і це тільки деякі з них).

Ліхтенштейн

Дотримання правил конфіденційності. Відсутність контролю за валютними операціями. Можливість зареєструвати організацію за структурою аналогічну фонду, але таку, що можливість також здійснювати комерційну діяльність.

Люксембург

Найнижча ставка ПДВ в Європі (15%). Підписано понад 75 угод про уникнення подвійного оподаткування, що робить створення холдингової компанії дуже привабливим і ефективним з точки зору оподаткування.

Мальта

Дуже низькі податкові ставки для холдингових компаній. Незважаючи на те, що Мальта також є частиною ЄС, створення і управління мальтійської компанією вимагає досить низьких витрат.

Україна

Можливість працевлаштування провідних світових технічних експертів за доступною ціною. яке має ваші найкращі інтереси як основні цілі. Задоволення клієнтів - один із наших головних пріоритетів, окрім надання виняткового обслуговування.

Сінгапур

Досить низька податкова ставка в розмірі 17% плюс кілька каналів державного фінансування

Італія

Загально відомим залишається той факт, що продукція з написом "Зроблено в Італії" продається на світовому ринку краще. Італійський уряд також запровадив низку схем з підтримки та стимулювання малого бізнесу.

Кіпр

"Притулок" для податків. Отримання доступу до найнижчого корпоративному податку в Європі (12,5%). В країні запроваджено Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Чехія

Чехи майже завжди вважають за краще купувати товари або послуги у компанії, зареєстрованої в Чехії. Це також відноситься і до ділового партнерства.

Реєстрація бізнесу за кордоном

 

 1. Для залучення іноземних інвестицій більшість країн пропонують деякі стимули для іноземних компаній.
 2. Всіма відомий факт, що деякі країни мають ідеальні умови для оптимізації бізнес-процесів.
 3. Вихід на нові ринки і придбання нових ділових партнерів також відкриває численні можливості.
 4. Отримання переваг, що пропонують регіональні ринки, наприклад, Європейський Союз.
 5. Доступ до стабільної та надійної фінансової системи та сучасного банківського сектору.
 6. Зниження бюрократії й мінімізовані вимоги до звітності.
 7. Робота в більш сприятливих політичних та економічних умовах.
 8. Низькі корпоративні податки, або взагалі їх відсутність!
 9. Митні та податкові пільги для іноземних інвесторів.
 10. Люди схильні довіряти багатонаціональним компаніям більше, ніж компаніям, зареєстрованим в одній державі.
 11. Низькі витрати на старті.

Реєстрація бізнесу за кордоном

Вивести свій бізнес на міжнародний рівень не так складно, як прийнято вважати. Нижче наведено п'ять простих кроків, які, як правило, необхідно зробити, щоб створити бізнес практично в будь-якій країні:

 1. Зверніться в SIGTAX за безкоштовною консультацією та експертною порадою щодо кращої країни для реалізації Вашого бізнес-плану.
 2. Виберіть країну для створення бізнесу.
 3. Виберіть оптимальний вид юридичної особи, за допомогою якої Ви будете здійснювати свою діяльність (акціонерне товариство, товариство з обмеженою відповідальністю, товариство і т.д.);
 4. Фахівці SIGTAX допоможуть Вам розробити і надати нотаріусу всю необхідну документацію.
 5. SIGTAX здійснить всі необхідні кроки по створенню компанії в обраній Вами юрисдикції за дорученням. Таким чином, не буде необхідності в Вашому фізичному присутності в країні.
 6. Після успішної реєстрації компанії, SIGTAX також допоможе вам:
 • відкрити рахунок компанії в банку;
 • призначити менеджерів, місцевих агентів;
 • зареєструвати реальний або віртуальний офіс для Вашої компанії;
 • отримати номер ПДВ, номер соціального страхування та інші спеціальні дозволи.

Перш за все, дуже важливо провести комплексну юридичну експертизу при виборі пеціалізованої компанії для здійснення процесу реєстрації та подальшого юридичного та корпоративного супроводу Вашої фірми. Маючи представництва більш ніж в 15 європейських країнах, SIGTAX є одним з провідних і найбільш надійних агентів по створенню компаній в Європі та Азії.

 

Що входить в комплекс послуг?

 1. Аудит
 2. Бухгалтерія
 3. Корпоративні послуги
 4. Податкове планування
 5. Трасти та приватні фонди
 6. Дозволи на роботу
 7. Бізнес-центр