Купівля компанії в Ліхтенштейні

купити бізнес в Ліхтенштейні

 

Ліхтенштейн пропонує сприятливе ділове середовище для компаній, що здійснюють холдингову діяльність. Для початку підприємницької діяльності в Ліхтенштейні у Вас є два варіанти - зареєструвати нову компанію або швидко придбати вже зареєстровану. Останній варіант дозволяє відразу ж почати господарську діяльність. Наші фахівці у Ліхтенштейні готові супроводжувати Вас від початку до кінця, незалежно від обраного Вами шляху розвитку бізнесу.

Види компаній, які можна купити в Ліхтенштейні

 • Приватне акціонерне товариство (AG) та Товариство з обмеженою відповідальністю (GmbH)

  Основна відмінність між AG і GmbH полягає в тому, що перше має підвищену можливість передачі акцій, а також більш високі вимоги до капіталу та управління в порівнянні з іншими типами компаній.
  На відміну від GmbH, AG краще підходить для глобального бізнесу, особливо при роботі з клієнтами і постачальниками. Цей тип компанії може займатися всіма видами комерційної діяльності, включаючи міжнародну торгівлю товарами і послугами, володіння і розпорядження інвестиціями, а також управління нерухомістю.
  AG слід того ж процесу освіти, що й GmbH. Обидва типи компаній вимагають, щоб хоча б один з директорів компанії був резидентом Ліхтенштейну. У разі AG необхідно призначити аудитора, німецькомовного керуючого і мати зареєстрований офіс в Ліхтенштейні.

  .

 • Анштальт (Anstalt)

  Цей тип компанії найчастіше використовується іноземними компаніями в якості холдингової компанії в Ліхтенштейні. Anstalt - це, головним чином, гібрид компанії з обмеженою відповідальністю акціями, і фонду. Ця компанія має раду директорів, але в ній немає ані акціонерів, ані членів. Контроль над компанією надається засновнику. Позитивним моментом є те, що ця компанія може здійснювати як комерційну, так і некомерційну діяльність.
  Для створення компанії Anstalt, як і GmbH, потрібно акціонерний капітал в розмірі CHF 30'000. Бухгалтерський облік є обов'язковим, а в разі комерційної діяльності необхідно проводити щорічний аудит.

  .

Переваги готових компаній у Ліхтенштейні

 • Швидка і прозора процедура придбання компанії в Ліхтенштейні допоможе Вам миттєво почати бізнес. Наші фахівці добре знайомі з усіма законодавчими і нормативними актами країни, тому Ви можете бути впевнені, що процес буде швидким і без ускладнень;

 • Проте, перед придбанням компанії ми рекомендуємо провести належну юридичну перевірку. Цей крок необхідний для оцінки ризиків до початку процесу придбання.

 • Готові компанії вже зареєстровані у комерційному реєстрі, тому інвестору необхідно внести відповідні зміни тільки після покупки компанії. Більш того, придбання компанії в Ліхтенштейні є вигідним, тому компанія завжди буде частиною активів Вашого бізнесу. Вартість придбання компанії може повернутися до Вас або, можливо, навіть збільшитися в момент її продажу.

Документи необхідні для придбання бізнесу у Ліхтенштейні

 
Для придбання компанії у Ліхтенштейні необхідні наступні документи:
 
 • Засвідчені копії паспортів акціонерів та директорів;
 • Останній рахунок за комунальні послуги не старше 3 місяців, де зазначено адресу місця проживання таких осіб;
 • Особисте резюме;
 • Довідка з поліції про несудимість;
Якщо акціонером є юридична особа, має бути надано свідоцтво про реєстрацію, статут та офіційний перелік директорів та акціонерів.
 
Перед початком переговорів щодо придбання компанії необхідно провести належну юридичну перевірку. На цьому етапі необхідно залучити кваліфікованих фахівців, які зможуть перевірити компанію на відповідність законодавству, включаючи фінансову звітність, а також відповідність вимогам регулятора, якщо діяльність компанії ліцензована.
 
Після завершення комплексної перевірки ви можете вести переговори, беручи до уваги ризики, що були виявлені в ході перевірки.
 
Акції можуть бути передані новому власнику після того, як всі необхідні умови буде узгоджено та закріплено у договорі купівлі-продажу акцій.
 
Загальні збори акціонерів повинні одноголосно схвалити порядок передачі. Такі документи, включаючи Статут та протокол зборів, мають бути завірені нотаріально у Ліхтенштейні. Проте, цей факт не заважає віддаленого погодженням передачі акцій.
 

ЧОМУ SIGTAX?

SIGTAX надає готові компанії для придбання у Ліхтенштейні. Ми також проведемо Вас по всіх етапах процесу придбання компанії, переконавшись, що все йде за планом. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб уточнити поточні пропозиції по Вашій покупці, і ми допоможемо Вам обрати відповідний варіант.