Фідуціарні послуги

 »  
Фідуціарні послуги

Трасти та довірче управління використовуються багатьма заможними і відомими родинами по всьому світу, і вони часто рекомендуються їх сімейними офісами, як спосіб поділу деяких або всіх своїх активів. Траст можна описати найкраще як юридична угода, згідно з якою юридично оформлене право власності на майно переходить до довірчого керуючого, з метою збереження цих активів в інтересах бенефіціарів.
 
Трасти є чудовим інструментом для міжнародного податкового планування та захисту особистості власника. Трасти забезпечують високий рівень конфіденційності, тому що їх не можна знайти в державному реєстрі, на відміну від більшості корпоративних структур.
 
Оподаткування трасту відрізняється від однієї юрисдикції до іншої, тому дуже важливо шукати професійну консультацію, перш ніж створити траст.
 
Ми надаємо трастові послуги для багатонаціональних корпорацій, що котируються на фондових ринках. Трастові активи включають грошові кошти, банківські депозити, акції, коштовності, нерухомість та інші матеріальні або нематеріальні активи.
 
Протягом багатьох років ми працювали з різними клієнтами з питань податкового планування та управління їх трастами за допомогою нашої професійної команди менеджерів, податкових консультантів, юристів і надійних адміністраторів.
 
Наші трастові послуги включають:

  • Управління активами через холдингові структури та операційні компанії.
  • Консультування сімейних фондів
  • Консультування приватних осіб з питань довірчого відповідального зберігання активів з метою забезпечення збереження активів.
  • Послуги професійних довірених осіб
  • Допомога в налагодженні довірчих відносин в Швейцарії і країнах ЄС
  • Надання довірчого управління або номінальних послуг