Відкриття рахунку в банку Швейцарії

 »  
Відкриття рахунку в банку Швейцарії

 

Відкрити рахунок в Швейцарському банку

 

Швейцарія, відома своєю розвиненою банківською галуззю і неперевершеним рівнем конфіденційності, є однією з кращих країн для відкриття банківського рахунку.

 

За допомогою SIGTAX ви не спітнієте в процесі. У нас є досвідчені місцеві фахівці, які допоможуть вам надати всю необхідну інформацію і контакти.

 

 

Ви можете відкрити банківський рахунок в Швейцарії для особистого використання або для бізнесу. Люди, які хочуть відкрити рахунок для особистого користування, - це зазвичай ті, хто любить проводити більшу частину відпустки в країні. Бізнес-рахунки - кращий варіант для тих, хто хоче інвестувати в країну.
 

 

Вимоги для відкриття банківського рахунку

Як резиденти, так і нерезиденти можуть відкрити рахунок в Швейцарії. Перед початком процесу реєстрації вам слід заздалегідь повідомити, яку мову ви хочете використовувати.

Вам також буде потрібно надати контактні дані менеджера по роботі з клієнтами, який буде призначений вам, щоб спростити листування.

Після того, як ви встановили зв'язок, ваше фізичне присутність не буде необхідністю, більшість банків дозволять вам зареєструвати свій профіль віддалено. Однак від вас може знадобитися внести мінімальний депозит в розмірі від 100 000 до 500 000 швейцарських франків.

Якщо ці депозити для вас занадто великі, ви завжди можете спробувати електронний банкінг. Часто невеликі банки дозволяють вам відкрити рахунок в Інтернеті через свої веб-сайти.

Що стосується обмежень на те, громадянам якої країни можуть відкривати рахунки, це залежить від банку і політичної ситуації на той момент.

 

Надані вами документи повинні бути засвідчені. Ви можете зробити це в такий спосіб:

 • проставлення апостилю та / або нотаріально засвідчення копій
 • відвідування відділення даного банку
 • відвідування місцевого відділення обраного «банку-кореспондента».

 

Чому з Bank Zachodni WBK вигідно працювати?

 • SIGTAX допоможе вам без проблем відкрити банківський рахунок в Швейцарії, що дозволить вам зосередитися на інших важливих аспектах вашого бізнесу, таких як зростання бізнесу.
 • Наші досвідчені місцеві швейцарські експерти допоможуть вам у всьому процесі, від вибору банку, вибору типу рахунку і до внесення першого депозиту, гарантуючи, що у вас буде повністю функціональний і безпечний рахунок.

 

Ви можете вибрати наступні лідируючі групи банків:

 

 • Credit Suisse
 • USB
 • Swiss post office
 • Raiffeisen

 

Ці банки використовують 81% місцевих жителів Швейцарії. Ви можете вибрати будь-який з них, якщо вам потрібні банківські послуги світового класу і якщо англійська мова є для вас пріоритетом. Credit Suisse і USB відзначені як «велика двійка». Вони кращі в країні. Вони не розкидають свої послуги, а надають їх під одним дахом. Єдине застереження - вони дорожче в порівнянні з іншими банками.

 

Swiss post office і Raiffeisen пропонують стандартні банківські послуги за конкурентними цінами. Їх онлайн-сайти також надають доступ до таких мов, як англійська (крім Raiffeisen), французький, італійський і німецький.

 

Інші банки, які слід враховувати:

 

 • кантональні банки
 • Post bank
 • Migros bank

 

На жаль, більшість швейцарських кантональних банків доступні тільки для місцевих жителів. У цих банках зареєстрований лише невеликий відсоток, близько 17% учасників глокала. Ви можете використовувати їх, якщо вам потрібні базові банківські операції з доступними послугами та якщо англійська мова для вас не так важливий. Однак при використанні цих банків ви можете пропустити розширені продукти / послуги.

 

Для відкриття банківського рахунку в Швейцарії вам будуть потрібні такі документи, як:

 • Національне посвідчення особи, що супроводжується офіційним документом, наприклад паспортом / візою (водійські права не приймаються)
 • Підтвердження місця проживання
 • Попередні банківські виписки і довідки

 

Якщо ваш обліковий запис призначена для бізнесу, можуть знадобитися додаткові документи, в тому числі:

 

 • Завірені або оригінальні копії корпоративних документів
 • Інформація, яка розкриває вашу комерційну діяльність, наприклад копії контрактів, рахунків-фактур, частоту вихідних і вхідних платежів, оціночні цифри і т. Д.
 • Буде потрібно докладна інформація про бенефіциарних власників бізнесу, в тому числі:
   
 • Національні посвідчення особи, підтвердження місця проживання, документи, що підтверджують джерела коштів, рекомендації роботодавця, трудові договори, заощадження та інша ділова інформація.

 • Вам також може знадобитися надати рекомендації від ваших ділових партнерів; банківські довідки та виписки з рахунків; і резюме, що розкривають інформацію про вашу освіту і кар'єрі.

 

Банк також часто перевіряє ваших ділових партнерів. Це робиться для підтвердження законності вашої ділової практики.

 

Мінімальна сума депозиту, необхідна для відкриття рахунку, буде залежати від банку.

 

 

Переваги:

 

Ефективна банківська конфіденційність

 

Швейцарські банки славляться видатними законами про банківську таємницю. Ці закони є найсуворішими у всьому світі. Саме вони зробили країну більш привабливою для людей з великими фінансовими активами.

 

Політична стабільність

 

Швейцарія - політично стабільна країна, і це підтверджується її історією. Це робить цю юрисдикцію кращою для більшості фінансових служб і приватних банків.

 

Більш високі процентні ставки

 

Протягом всієї історії швейцарські рахунки були відомі тим, що приносили більш високу прибутковість у порівнянні з їхніми закордонними аналогами.

 

Безпека

 

Ви можете отримати саму безпечну банківську систему в Швейцарії. У разі краху системи ваші кошти будуть повністю забезпечені угодою вкладника - Швейцарської банківської асоціацією.

 

Справедлива мінімальна сума депозиту

 

Ви можете знайти банки, які відкриють рахунок мінімум на 5000 швейцарських франків. Це означає, що кожен може відкрити рахунок в банку.

 

Професіоналізм

 

Оскільки фінансова система в Швейцарії вносить великий вклад в економіку країни, вона управляється і обслуговується професійно.

 

До недоліків можна віднести:

 

Більш високі комісії

 

Протоколи підвищеної безпеки, пропоновані банками, вимагають трохи більше високих комісій в порівнянні з більшістю комерційних банків.

 

Відсутність місцевих філій

 

Незважаючи на те, що у них є доступ до засобів через мобільний додаток, електронний банкінг, приватні банкіри і маркери, деякі клієнти як і раніше хочуть зручність місцевого відділення свого банку поряд з ними.

 

 

Часто задавані питання?

Чи є можливість відкриття рахунку по інтернету, телефону і електронній пошті?

Так, багато банків надають таку можливість. Однак після банк попросить надати оригінали документів. Для цього потрібно відвідати банк особисто.

 

Чи можна відкрити банківський рахунок в доларах?

Швейцарські банки дають можливість відкрити рахунки в швейцарських франках, доларах, євро і фунтах.

 

Чи застраховані гроші на рахунку в банку?

Банк гарантує збереження ваших грошей. У разі початку процедури банкрутства банку вклади до 100000 швейцарських франків на одну особу потрапляють в привілейовану 2ю групу.

 

Чи виплачує банк відсотки на суму вкладу?

Через обстановки на фінансових ринках, що зміцнює швейцарську національну валюту, банки майже не виплачують відсотки за рахунками.