Готовий бізнес в Швейцарії

 »  
Готовий бізнес в Швейцарії
Купівля бізнесу в ШвейцаріїЧи вірите ви в корпоративну мильну бульбашку або в традиційні форми створення бізнесу, знайти правильне місце між захопленням і масштабом в бізнес-концепції може бути непросто, часто пов'язане з незліченними безсонними ночами. У розумі залишається стільки непевності.
 
Що, якщо ви можете купити вже діючий бізнес з випробуваною і перевіреною моделлю, про що свідчать фінансові записи, чи змінить це ваша думка?
 
Швейцарське економічний розвиток і ділова культура досить привабливі, особливо для стартапів і конгломератів.
 
Це середовище, в якому сімейному бізнесу або технологічним стартапам гарантується стабільність і довгострокове виживання. Це може бути хорошим способом об'єднати ділові інтереси з вашими глибоко вкоріненими захопленнями, щоб отримати стабільний дохід в довгостроковій перспективі.
 

Типи бізнесу в Швейцарії

Публічна компанія з обмеженою відповідальністю (AG)

Це найпоширеніший варіант для більшості іноземних компаній, що інвестують в Швейцарію. Цей тип компанії вважається окремою юридичною особою, із зобов'язаннями, обмеженими активами компанії, що означає, що навіть неправильне інвестиційне рішення про покупку компанії може не привести до втрати особистих активів. Цей тип компанії забезпечує ідеальну захист інвесторів, навіть при покупці малого та середнього бізнесу. Фінансові дому та холдингові компанії вважають за краще цю юридичну структуру. Потрібен мінімальний капітал в розмірі 100 000 швейцарських франків і один акціонер-резидент Швейцарії і хоча б один директор для місця в раді компанії.

Це може забезпечити необхідну анонімність, необхідну деякими інвесторами, плюс відносно прості способи передачі акцій.

Товариство з обмеженою відповідальністю (GmbH)

Він створюється як окрема юридична особа, по крайней мере, однією фізичною особою. Учасники вносять статутний капітал і отримують статутну частку в компанії. Для цього потрібно мінімум 20 000 швейцарських франків, один акціонер і один директор-резидент Швейцарії. Частина переваг включає більш низький мінімальний розмір капіталу і обмежену відповідальність.

Повне товариство

Для відкриття комерційного підприємства потрібно як мінімум дві фізичні особи. Бізнес-інтереси можуть варіюватися від виробництва до роздрібної торгівлі, в цьому випадку буде визначатися мінімальний розмір капіталу. Однак встановленого мінімального розміру капіталу не існує. Основні переваги цієї юридичної структури включають гнучкість побудови ділових відносин, таких як розподіл часток / прибутку і збільшення мінімального капіталу.

Індивідуальне підприємство

Зазвичай це індивідуальний бізнес, створений в основному підприємцями і творчими людьми. Не існує обмежень для комерційних інтересів компанії, які можуть охоплювати будь-який напрямок, торгівлю, виробництво або розробку програмного забезпечення і т. Д. Для ведення такого бізнесу не потрібно початкового капіталу. Прості вимоги: є тільки один власник, і він повинен мати постійне місце проживання в Швейцарії.

Тип бізнесу, який ви можете купити

Хоча існують різні вимоги до ведення кожного типу бізнесу, немає абсолютно ніяких обмежень щодо типу компанії, яку ви можете купити. У покупку компанії є перевага, тому що ви купуєте перевірені і перевірені бізнес-моделі, хоча чим краще модель, тим вище запитувана ціна для кожного типу компанії. В основному ці компанії можуть продовжувати працювати безперебійно, вимагаючи мінімального участі власника, в залежності від розміру компанії.

При виборі покупки компанії в Швейцарії ваші можливості безмежні завдяки зростаючому підприємницькому інтересу серед швейцарців. Це може бути ідеальним варіантом для поєднання мрії і комерційних інтересів. Це безперечно кращий спосіб зануритися в діловий світ, звівши до мінімуму пов'язані з цим ризики.

 

Вигода готової компанії в Швейцарії:

  • Державна підтримка бізнесу. Про це свідчить трикратне збільшення фінансування починаючих компаній і малих підприємств в період з 2012 по 2017 роки. Всі ці зусилля спрямовані на забезпечення інтеграції підприємницького і ділового світогляду в швейцарську культуру. Це означає, що вам надається необмежений вибір щодо купівлі компанії. Вас розділяє одна транзакція від того, що б стати вигодонабувачем таких державних пропозицій. Все, що вам потрібно зробити, це зробити правильний крок.

  • Різноманіття талантів. Існує безліч талантів, відповідних практично будь-якого кращого набору навичок. Варто відзначити, що два вищих навчальних заклади Швейцарії займають високі місця в Академічному рейтингу університетів світу. Інфраструктури досить для підтримки розвитку навичок на вищому рівні. Ми говоримо про Інноваційному парку як про доказ твердості уряду в розвитку і вихованні талановитих людей, конкурентоспроможних на світовому ринку. Це може довести, що на будь-яку ідею, якою б божевільної вона не здавалася, знайдеться свій ідеальний талант, який підтримає ваше бачення і буде діяти відповідно до нього. Це може означати менше стресу при пошуку компетентних співробітників, особливо з-за кордону, за додаткову плату.

  • Чуйний ринок. Швейцарське населення може здатися невеликим, і його часто порівнюють з населенням великих міст, таких як Лондон. Навіть з 8 мільйонами людей швейцарці мають вражаючою купівельною спроможністю, яка здатна підтримувати сімейний бізнес, але при цьому є ідеальним стимулом для компаній думати і діяти в глобальному масштабі. Якщо ви збираєтеся купити малий бізнес в Швейцарії, швейцарська система підтримки власного бізнесу буде схожа на висновок негласного соціального контракту з місцевими споживачами. Ця форма лояльності довела свою ефективність на різних рівнях. З цієї причини більші компанії можуть бути змушені побічно підтримувати або співпрацювати з місцевими підприємствами, перш ніж отримати схвалення швейцарських споживачів.

  • Мережі підтримки. Завдяки сильній системі підтримки сьогодні Швейцарія є домом для 15 з 500 світових компаній, які продовжують надавати підтримку стартапам і невеликим компаніям різними способами. Хоча є чому повчитися і чому наслідувати у таких глобальних центрів впливу, як Кремнієва долина, місцеві компанії продовжують прагнути передати таку м'яку силу, впроваджену деякими іноземними фірмами. Хоча швейцарські підприємці прагнуть продемонструвати свій творчий геній, саме завдяки допомозі груп підтримки та програм наставництва деякі з цих новачків продовжували прагнути до актуальності і залученню уваги. Це поступовий процес, який допомагає змінити діловий образ мислення.

Податкова політика

Швейцарія має одну з найбільш підходящих і сприятливих для бізнесу податкових політик в порівнянні з регіональними та конкурентоспроможними світовими економіками. Існує верхній корпоративний податок в розмірі 28%. Цей показник змінюється між містами, створюючи однаково вигідні умови для бізнесу в певних географічних точках по всій країні.

 

Правові рамки

Що стосується правової бази, то в Швейцарії вона одна з найкращих. Існує більш високий рівень відкритості та прозорості, що сприяє розвитку бізнесу. Країна відмовилася від географічних розмірів, щоб використовувати своє стратегічне положення, щоб мати можливість укладати договори і двосторонні угоди з іншими країнами всередині і за межами торгових блоків ЄС і ЄАВТ.

Така сильна правова база робить Швейцарію улюбленим місцем для інвестицій. Вартість кожної частки інвестицій не може бути знижена через неузгодженість політики та слабкого верховенства закону, як це має місце в інших країнах світу.

На сьогоднішній день Швейцарія перетворилася в один з найнадійніших фінансових центрів світу, заробивши репутацію раю для нових підприємств. Введення Закону про фінансові послуги Швейцарії і Закону про фінансові установи Швейцарії в значній мірі допомогло підняти фінансові правила Швейцарії до стандартів ЄС. Це можна вважати одним із заходів, спрямованих на підвищення довіри до швейцарської правової та діловому середовищі. Швейцарський кодекс зобов'язань, від кредитного ринку до угод, по-видимому, допомагає виховувати підвищене почуття безпеки своїх інвестицій.

 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

Як правило, процес прийняття правильного рішення про покупку компанії може зайняти не менше 17 днів до завершення передачі права власності, але при використанні послуг такого агента, як SIGTAX, цей процес від розвідки до остаточного володіння часткою в компанія може зайняти максимум 10 днів.

SIGTAX володіє більш ніж 10-річним досвідом надання консультаційних послуг в Європі, працюючи в різних місцях, включаючи Швейцарію. Після успішної покупки компанії, як і в більшості інших компаній, вам буде потрібна допомога фахівця, який допоможе вам розширити свій бізнес на регіональному і міжнародному ринках. Це область компетенції SIGTAX. Такий досвід вкрай важливий для того, щоб допомогти вам внести будь-які зміни в компанію, не порушуючи при цьому ніяких операцій.

У нас є компетентні експерти, що спеціалізуються на обслуговуванні швейцарського ринку, і вони можуть показати, що юридична консультація, яку ви можете отримати в процесі, принесе вам величезну користь.