Готовий бізнес на Кіпрі

 »  
Готовий бізнес на Кіпрі

Кіпр можна розглядати як ворота, що з'єднують Європу, Азію та Африку. Він знаходиться в безпосередній близькості від найбільш завантажених у світі маршрутів, як повітряних, так і наземних, що з'єднують Європу і Далекий Схід (включаючи арабський світ).Купівля бізнесу на Кіпрі

Якщо ви розглядаєте можливість відкриття бізнесу на Кіпрі, або шляхом реєстрації нового бізнесу, або шляхом покупки нового вже існуючого, кіпрський уряд внесло значні зміни з точки зору спрощення процесу. Різні заходи політики і значний бюджет на інфраструктуру принесли величезну користь економіці в плані залучення ПІІ.

Це коротко показує, що в цілому там сприятливий бізнес-клімат, який дозволяє вкласти навіть частина в таку стабільну економіку. У багатьох країнах бюрократія і тяганина продовжують обмежувати можливості зростання компаній і приватних осіб, які переслідують різні ділові інтереси. Це може початися навіть з реєстрації компанії. Незалежно від того, чи хочете ви зареєструвати новий бізнес або купити вже існуючий (готова компанія), процес був спрощений, щоб допомогти створити і підтримувати здорову бізнес-середовище.

На сьогоднішній день країна займає 54-е місце з 190 досліджуваних країн Світового банку. За рівнем корупції, яка руйнує економіку, Кіпр знаходиться на 58-му місці в світовому рейтингу корупції, в результаті чого в загальному рейтингу конкурентоспроможності він займає 44-е місце.

Ділове середовище Кіпру грунтується на принципах довіри, поваги та гостинності, які в поєднанні один з одним можуть подолати розрив в довірі між сторонами. Це пов'язано з історією Кіпру, який був прямим або непрямим учасником міжнародної торгівлі. Таким чином, діловий досвід більшості кіпріотів заснований на міцному розумінні того, як справлятися з культурної динамікою при веденні бізнесу, і, в кінцевому підсумку, інвестиції в особисті відносини, здається, впливають на них найкраще.

 

Типи бізнесу на Кіпрі

Компанія з обмеженою відповідальністю по акціях

Це можуть бути приватні або публічні компанії з обмеженою відповідальністю.

1. Приватна компанія з обмеженою відповідальністю - може бути утворена від одного до п'ятдесяти акціонерів, які погоджуються внести певну суму капіталу в обмін на акції або частку в компанії. Вони володіють непередаваними акціями, що складає обсяг їх зобов'язань перед компанією. У разі ліквідації вони тільки втрачають свої гроші в бізнес. Якщо ця компанія повністю належить іноземним акціонерам, вона класифікується як міжнародна комерційна компанія або офшорна компанія. Причина, по якій ця правова структура краще на Кіпрі, полягає в доданих переваги, які включають:

  • Може служити холдинговою компанією
  • Може бути торговою компанією, чиї бізнес-інтереси різноманітні.
  • Може бути зареєстрована як готова компанія.

 Інші форми приватних компаній на Кіпрі є звільненими і необмеженими приватними компаніями з обмеженою відповідальністю.

 

2. Публічна компанія з обмеженою відповідальністю - хоча її акціонери схожі на приватну компанію з обмеженою відповідальністю, у її акціонерів є передані акції, які можна купувати і продавати на фондовій біржі. Такий тип юридичної структури вимагає не менше семи акціонерів і не має обмежень.

Перед початком роботи компанія повинна залучити як мінімум 26 000 євро в якості початкового капіталу.

Товариство з обмеженою відповідальністю

Воно створюється як окрема юридична особа, по крайней мере, однією фізичною особою. Акціонери вносять статутний капітал і отримують частку в компанії в вигляді акцій. Вартість мінімум 1708 євро. Частина переваг включає більш низький мінімальний розмір капіталу і обмежену відповідальність.

Партнерство

Є два типи: повне і командитне товариство. Повне товариство може бути утворено від двох до двадцяти членів. Партнери проходять обов'язкову реєстрацію Реєстратором партнерства. Для індивідуального трейдера немає встановленого мінімального капіталу, а відповідальність не обмежена.

У командитному товаристві принаймні один член є генеральним партнером, а інший - партнером (ами) з обмеженою відповідальністю. Партнер з обмеженою відповідальністю несе відповідальність за зобов'язаннями компанії в межах свого капіталу.

Індивідуальний підприємець

Власник цього комерційного підприємства користується конфіденційністю при веденні бізнесу, оскільки справи не передаються третім особам. Для того, щоб почати вести бізнес, не потрібно мінімального капіталу, що робить його підходящим варіантом для тих, у кого невеликої або мінімальний капітал відсутній. Однак це має деякі недоліки, такі як необмежена відповідальність. Відсутність поділу ділових і особистих справ означає, що відповідальність поширюється на особисті заощадження та інвестиції в разі банкрутства бізнесу.

 

Переваги готового бізнесу на Кіпрі:

  • Відмінні дипломатичні відносини - це означає легкість обмежень для кіпрських компаній, які ведуть бізнес з іноземними фірмами. Дружнє середовище вважається взаємовигідній для зацікавлених сторін і їх економіки;

  • Набір навичок - в країні з населенням 1,2 мільйона осіб більше 47% працюючого населення означає постійне пропозицію місцевої робочої сили. Як правило, 40% кіпріотів у віці від 25 до 64 років мають вищу освіту, що є високим показником в порівнянні із середнім показником в Європі (30%). Це дає велику гнучкість секторам, в які можна вкладати кошти, при одночасному залученні кращих фахівців на місцях;

  • Переїзд на Кіпр - іноземці, які бажають в'їхати в цю країну, можуть слідувати процедурі подачі заяви на візу серед інших правил. Якщо ви вирішите проживати на Кіпрі, у вас більше шансів отримати статус постійного жителя, якщо ваші інвестиції перевищують 300 000 євро, які приносять стабільний дохід. Громадянство Кіпру відкриває двері для отримання громадянства ЄС. Це відноситься до інвесторів і сім'ям, готовим вкласти 2 мільйони євро в Кіпр. Таким чином, з цієї точки зору, ваші вкладення мають велике значення для створення майбутнього, яке ви вважали практично неможливим ;

  • Мережі підтримки - Підтримка малого бізнесу на Кіпрі значно покращилася завдяки зусиллям уряду і ЄС. Таким підприємствам допомагають вийти і конкурувати на світових ринках, де зазвичай домінують світові гіганти.

Хоча підтримка може бути різною, загальна мета - підняти статус-кво кіпрських підприємств, що конкурують на світових ринках, відповідно до їх історією. Це досягається за рахунок таких мереж підтримки, як:

1. Схема обміну молодими підприємцями, призначена виключно для стартапів.

2. Європейський центр підтримки бізнесу на Кіпрі - який є частиною Enterprise Europe Network, спрямований на підвищення конкурентоспроможності та новаторство в малому бізнесі. Частина його місії включає в себе: забезпечення легкого доступу до інформації для МСП, щоб допомогти їм визначити будь-які прогалини і можливості на місцевих ринках.

3. Надання інформації та підвищення обізнаності з тем, пов'язаних з інноваціями, законодавством і програмами підтримки.

4. Сприяння формуванню партнерських відносин між учасниками інноваційної діяльності. стратегічне позиціювання.

Податкова політика

Ставка податку на прибуток на Кіпрі, складова 12,5% від оподатковуваного прибутку, вважається конкурентоспроможною в Східній Європі. Кіпрські компанії не стягують податок у джерела виплати при виплаті дивідендів нерезидентам.

В результаті Кіпр зайняв своє місце в білому списку країн з узгодженими на міжнародному рівні податковими стандартами. Цей список підготовлений Організацією економічного співробітництва і розвитку.

 

Правові рамки

Правова база сформувалася під впливом британського загального права і європейського впливу. Це сприяло створенню сильної правової системи, що ідеально підходить для залучення інвестицій в країну, завдяки гарантії справедливого вирішення спорів.

При такій сильній і респектабельної правовій системі інвестору гарантується, що його інвестиції не можуть бути підірвані поганими змінами політики і слабким правозастосування, особливо щодо контрактів, що часто спостерігається в інших країнах.

 

Іноземний філія компанії

Це іноземні компанії, які виходять на Кіпр, відкриваючи філію. Ці філії або дочірні компанії розглядаються як окрема юридична особа. Материнська компанія несе відповідальність за зобов'язаннями дочірньої компанії.

 

Тип бізнесу, який ви можете купити

Нікосія і Лімассол є двома концентричними бізнес-центрами острова, кожен з яких впливає на тип торгівлі. Наприклад, Лімассол, що є основним портом в'їзду, привертає компанії, зацікавлені в імпорті та експорті, в той час як Нікосія обслуговує і є технологічним центром країни.

В цілому, немає ніяких перешкод для вибору типу компанії, яку ви можете купити, оскільки існує безліч комерційних підприємств, а також виробництво і виробництво бездимного промисловості. Просто добийтеся своєї мрії і вгамуєте спрагу бізнесу. Це починається з вибору SIGTAX, який допоможе вам на кожному етапі шляху.

 

 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

Щоб знайти відповідний бізнес, потрібні терпіння і старанність. Це може включати в себе розгляд того, як це може вплинути на вашу репутацію як людини або компанії. Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи в Європі, можна з упевненістю сказати, що SIGTAX може стати трампліном для виходу на ринок, позбавляючись від всієї бюрократії та бюрократії.

Кожне рішення, чи це юридична або фінансове, приймається командою експертів, що добре розбираються в обслуговуванні цього регіону. Це може бути простий спосіб сказати вам, що SIGTAX поєднує в собі теорію і практику, щоб допомогти вам прийняти кращу виграшну стратегію, ідеальну для ринку. Якщо ви полюєте за такою здобиччю, чому б не вибрати SIGTAX?