Реєстрація товарного знаку у Ліхтінштейні

 »  
Реєстрація товарного знаку у Ліхтінштейні
Під час реєстрації або ведення бізнесу в Ліхтенштейні дуже важливо захистити свої права інтелектуальної власності та зареєструвати торгову марку.
 
Торгова марка - це унікальна назва (та/або зображення), що позначає вашу особу на ринку товарів та послуг, що відрізняє вас від інших підприємців та виробників.
На жаль, незареєстровані марки не дають жодних гарантій, що пояснює, чому процедура реєстрації не підлягає обговоренню.
 
Реєстрація торговельної марки дає вам можливість захистити вашу інтелектуальну власність від підробок та несанкціонованого використання.
 

 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

 
SIGTAX має великий досвід реєстрації торгових марок у Ліхтенштейні. Ми допоможемо вам зрозуміти конкретні деталі, важливі для реєстрації ТМ, простим і доступним способом, а також підготуємо для вас заявку на реєстрацію ТМ.
 

Щоб подати заявку на товарний знак, ви повинні мати таку інформацію:
 
•       Ім'я та зареєстрована адреса власника (заявника).
•       Малюнок товарного знака з чітким відображенням кольорів (якщо є) та кожного знака.
•       Перелік товарів та послуг із зазначенням класів, на які поширюється знак.
 
У Ліхтенштейні Економічний Офіс (офіційно: Amt für Volkswirtschaft) відповідає за реєстрацію торговельної марки. Департамент права інтелектуальної власності займається правовим захистом торговельних марок і в основному опікується національною реєстрацією товарних знаків.
 
 
 

Період розгляду від подання заяви до реєстрації займає приблизно 3-4 місяці, якщо не надходять заперечення.
 
За необхідності, перша реєстраційна дія зазвичай проводиться протягом 1 місяця з моменту подання.
 
Після успішної реєстрації торгової марки буде опубліковано на офіційній веб -сторінці www.amtsblatt.llv.li
 
 

Перш ніж розпочати реєстрацію своєї торговельної марки, ми рекомендуємо попередній пошук подібних торговельних марок, вже зареєстрованих у Ліхтенштейні. Цей етап допоможе вам переконатися, що ваша марка унікальна. Після того, як торговельна марка була успішно перевірена на унікальність, ми можемо переходити безпосередньо до реєстрації.
 
Реєстрація здійснюється шляхом заповнення заяви про реєстрацію, внесення всієї необхідної інформації, а саме: даних власника ТМ, назви та типу торгової марки, переліку товарів та послуг, на які поширюється торговельна марка, із зазначенням класів відповідно до Міжнародної класифікація товарів та послуг.
 
Після заповнення анкети приступайте до сплати збору за подання заяви.
 
Офіційний збір за заявку на товарний знак становить 400 швейцарських франків до трьох класів і 50 швейцарських франків за кожен додатковий клас, що перевищує третій. Немає необхідності сплачувати додатковий збір за реєстрацію або публікацію.
 
Після подання заяви та сплати офіційного збору за подання заявка пройде офіційну експертизу, і буде розглянута сутність марки, поданої для реєстрації. Знак буде зареєстрований, якщо під час експертизи не було знайдено підстав для відмови.
 

 

Питання, які часто задають

 
З: Які типи ТМ існують?
Відповідь:
  • 1. Словесні знаки - складаються виключно з друкованих символів і для яких не вимагається колір (слова, гасла, комбінації літер, комбінації цифр);
  • 2. Образні знаки - складаються виключно з візуальних елементів;
  • 3. Комбіновані слова/переносні знаки - складаються зі слів та зображень, можуть мати формулу кольору.

 

З: Чи можу я подати одну заявку та вибрати кілька класів?
Відповідь: Так, ви можете подати одну заявку на реєстрацію торгової марки та включити кілька класів відповідно до Міжнародної класифікації товарів та послуг.

 

 
З: Хто може бути власником торговельної марки?
Відповідь: Власником торговельної марки можуть виступати як юридична, так і фізична особа.

 

 
З: Скільки років триватиме захист прав і що мені робити в кінці періоду захисту?
Відповідь: Реєстрація торговельної марки діє протягом 10 років з дати подання заявки та може бути продовжена на наступні 10 років шляхом подання заяви про поновлення.
 

 

З: Чи потрібен мені представник?
Відповідь: Іноземні заявники, які не є швейцарцями та не є громадянами Європейської економічної зони, повинні бути представлені місцевим агентом.