Купівля готових компаній

 »  
Купівля готових компаній
Існує безліч причин, на підставі яких іноземні інвестори можуть зробити вибір на користь готового бізнесу. Головною з таких причин є необхідність отримати вигоду з унікального та сприятливого бізнес-середовища, яке може бути недоступне у рідній країні.
 
Компанія SIGTAX готова допомогти Вам знайти найбільш оптимальний шлях для відкриття бізнесу в зарубіжній країні. Якою б не була Ваша причина, Ви можете бути впевнені, що SIGTAX надасть Вам індивідуальні послуги, які підходять для Вашої конкретної ситуації.
 
Ми - команда провідних фахівців, що складається з бухгалтерів, юристів, оцінювачів, консультантів та інших фахівців. Ви можете покластися на SIGTAX, який допоможе вам уникнути труднощів, пов'язаних із освоєнням іноземного ринку. Зокрема, ми подбаємо про ваші фінансові, юридичні та податкові зобов'язання.
В цілому, SIGTAX володіє великим портфоліо і глибокими знаннями, які дадуть вам конкурентну перевагу і подбають про Ваш спокій при веденні бізнесу за кордоном.

Переваги покупки готової компанії за кордоном

Якщо Ви володієте іноземною компанією у стабільній країні, Ви маєте право на наступні пільги:

 • Нові можливості для росту та розширення. Уникаючи перенасиченого ринку, Ви маєте змогу відкрити для себе нових клієнтів та партнерів;

 • Більш сприятливі податкові системи. Створення бізнесу в іноземній країні може призвести до зниження чи повної відсутності корпоративного податку;

 • Отримати підтримку зі сторони доброзичливих іноземних державних органів влади, що пропонують чудові стимули, так як митні та податкові пільги для іноземних інвесторів;

 • Доступ до найбільш сприятливого бізнес середовища. Мова йде, зокрема, про поліпшення інфраструктури та зниження політичних та економічних вимог;

 • Підвищений статус міжнародного бізнесу, який викликає більше впевненості та довіри з боку клієнтів і партнерів;

 • Мінімальна підготовча робота до того, як бізнес буде запущений і почне функціонувати. Так як ви купуєте вже існуючий бізнес, Ви також можете отримати істотний прибуток раніше;

 • Максимальний прибуток, отриманий від залучення фінансових провайдерів, які пропонують легкодоступне локальне фінансування;

 • Крім зменшення бюрократичних проблем, існують також регіональні стимули, що надаються транснаціональним компаніям, такими організаціями як ЄС.

У яких країнах можна придбати офшорну компанію?

 

Якщо Ви хочете зосередитися на веденні бізнесу за кордоном, уникаючи при цьому бюрократичних питань та не гаяти часу, то SIGTAX готовий Вас підтримати в цьому. Наші послуги дозволять Вам придбати компанію за кордоном із мінімальними клопотами та витратами. Від бізнес-аналізу до стратегії продажів та отримання ліцензії на ведення бізнесу, SIGTAX завжди поруч. Нижче ви можете ознайомитись із переліком найбільш популярних серед інвесторів країн, де ми надаємо такі послуги:
 
 
 
 • Швейцарія
 • Кіпр
 • Мальта
 • Люксембург
 • Польща
 • Україна
 • Бельгія
 • Ірландія
 • Ліхтенштейн
 • Італія
 • Сінгапур
 • Румунія
 
 
Будь-ласка, зверніться до спеціалістів SIGTAX для отримання вичерпної інформації щодо придбання бізнесу у кожній країні, а також щодо будь-якої іншої необхідної інформації.
 

Процес придбання компанії за кордоном

Створення бізнес-холдингів на закордонній території може бути захоплюючим і вигідним рішенням. Однак вкрай важливо уникати типових неприємностей та підводних каменів. Нижче наведено загальний перелік кроків, які необхідно пройти. Ці етапи адаптовані до будь-якої країни за вашим вибором і допоможуть раціоналізувати весь процес:
 

1) Зверніться до фахівців SIGTAX за порадою, яка країна більше підходить для вашої бізнес-моделі. Скориставшись нашими безкоштовними консультаціями, Ви зможете прийняти зважене рішення.

2) Після прийняття рішення, сповістіть SIGTAX про його результати.

3) SIGTAX допоможе провести оцінку всіх Ваших бізнес інтересів, приділивши особливу увагу наступному:

 

 • Детальна інформація про кожну бізнес-модель і порядок її діяльності
 • Витрати, пов'язані з купівлею або орендою інфраструктури, що відноситься до бізнесу
 • Переговори про оренду або придбання у власність комерційної нерухомості
 • Аналіз фінансових показників бізнесу за останні роки.

 

4) Крім цього, SIGTAX аналізує важливі аспекти, які включають в себе частку ринку, залучення клієнтів і стратегію продажів. Ми захищаємо від всіх лазівок, проводячи передпродажний аудит, в ході якого вивчаються важливі питання бухгалтерського обліку.

5) Після того як Ви внесли аванс і зупинили свій вибір на найкращому, SIGTAX бере на себе всі юридичні документи, необхідні для проведення операції.

 
6) На закінчення, коли право власності на компанію буде передано, ми перевіримо всі деталі для Вашого спокою. До них відносяться, зокрема, перевірка правовстановлюючих документів та отримання ліцензії на ведення бізнесу.
 

Де найкраще купити офшор?

 
Потреби іноземних інвесторів є різними. Ви можете обрати будь-яку з наступних країн, виходячи з переваг, які вважаєте найбільш оптимальними для Вас.
 
 
Швейцарія
 
Банківський сектор Швейцарії не має собі рівних, і Швейцарія славиться своєю політичною та економічною стабільністю. Тут Ви знайдете сильне і безпечне середовище, в якому можна розміщувати активи Вашого бізнесу.
 
 
 
Кіпр
 
Якщо Ви не хочете, щоб весь прибуток йшов на покриття податків, то Кіпр надасть Вашому бізнесу найнижчу ставку корпоративного податку в Європі (12,5%) та інші податкові пільги. Кіпр також прийняв глобальний мову фінансової звітності IFRS, що допомагає просувати міжнародну торгівлю.
 
 
Мальта
 
Незважаючи на те, що Мальта входить до складу ЄС, Ви можете дешево купити холдингову компанію на Мальті, з відповідними низькими ставками корпоративного податку.
 
     
 
Люксембург
 
Країна пропонує низькі податки відповідно до угод про уникнення подвійного оподаткування. Крім цього, Ви можете насолодитися одним з найнижчих ПДВ в Європі (15%).
 
       
 
Польща
 
Польща проінвестувала більше ніж у 14 економічних зон, призначених для залучення іноземних інвестицій по всій країні. Вони супроводжуються вигідними податковими пільгами та іншими перевагами ведення бізнесу в Польщі.
 
 
 
Україна
 
У країні працює багато висококласних технічних та інших фахівців, які за низькою ціною нададуть професійні послуги для вашого бізнесу.
 
 
Бельгія
 
Бельгійські компанії користуються економічними ринками світового класу, при цьому країна характеризується низькими цінами на нерухомість і низькими податковими ставками, а також високим рівнем життя. Бельгія підписала угоди з багатьма країнами, щоб іноземні інвестори могли уникнути подвійного оподаткування.
 
     
 
Ірландія
 
Інвестори вважають, що податкові проблеми є суттєвим фактором під час вибору країни ведення бізнесу. Ірландія є однією з найбільш сприятливих країн завдяки своїй м'якій системі оподаткування. Вона має корпоративний податок в розмірі 12,5%, а також інші пільги, що знижують податкове навантаження.
 
     
 
Ліхтенштейн
 
Ви можете бути впевнені у простій системі оподаткування із фіксованими податками, а також в доступі до двох ринків - ЄС і Швейцарії.
 
    
 
Італія
 
Уряд Італії дуже уважно ставиться до іноземних інвесторів і підтримує їх. Країна пропонує привабливі стимули та інвестиційні можливості, особливо для малого та середнього бізнесу. Крім того, наявність холдингової компанії італійського походження само по собі є брендом.
 
     
 
Сінгапур
 
Уряд Сінгапуру пропонує вигідне фінансування для іноземних інвесторів. При цьому, ставка корпоративного податку відносно приваблива на рівні 17%.
 
      
 
Румунія
 
Має фіксовану податкову ставку (16%), а також широкий спектр країн, з якими підписані угоди про уникнення подвійного оподаткування.
 

Що входить в комплекс послуг?

 
Аудит
 
Перевірка з вашого боку і аудиторські послуги з нашого відбуваються у тісному контакті один з одним. Отримайте доступ до комплексного і системного аудиту, який не залишає каменів без уваги. Перевірка рахунків і облікових записів по операціях, а також перевірка всіх відповідних документів усуває помилки і захищає ваші інвестиції.
 
 
Бухгалтерія
 
Ви виявите, що наша добре навчена команда бухгалтерів перевершує стандарти. Вони старанно стежать за тим, щоб ви були в курсі всіх ділових операцій.
 
  
 
Корпоративні послуги
 
Скористайтеся цінними ноу-хау наших корпоративних фахівців. Крім формування нових компаній, вони очолять реорганізацію існуючої структури Вашого бізнесу, в разі якщо Ви оберете іншу форму юридичної особи.
 
        
 
Податкове планування
 
SIGTAX допомагає керувати всіма податковими витратами при покупці бізнесу за кордоном. Податкове керівництво від наших компетентних консультантів вирішує такі питання, як трансфертне ціноутворення, належна документація, всі податкові розрахунки та управління ризиками.
 
 
Трасти і Приватні Фонди
 
Всі наші клієнти Трасти та Приватні Фонди мають доступ до світових елітних і надійних послуг.
 
 
 
Дозвіл на роботу
 
SIGTAX готовий надати все необхідне для забезпечення вас при отриманні ліцензії на ведення бізнесу і дозволу на роботу в обраній Вами юрисдикції.
 
 
Юридичні послуги
 
Ви шукаєте дотепних людей з хорошою юридичної хваткою? SIGTAX допоможе вам зв'язатися з професійними і компетентними адвокатами.
 

 

ЧОМУ SIGTAX?

Ми пропонуємо якісні послуги, засновані на багаторічному досвіді. За ці роки компанія SIGTAX набула унікальний і авторитетний досвід. Незалежно від того, чи купуєте Ви нове підприємство або вже існуючий бізнес за кордоном, ми пропонуємо Вам комфортний старт, який дасть змогу заощадити час, гроші і розчарування.

Ми пропонуємо неперевершене обслуговування клієнтів. Кожен з наших клієнтів отримує повну вигоду від нашої уваги. Коли мова йде про конфіденційність, зручність, безкоштовну підтримку та консультацію, як онлайн так і офлайн, SIGTAX ставить Вас на перше місце. Ми знаходимося в більш ніж 15 країнах світу, що забезпечує легкий доступ для наших клієнтів.

Надійна і престижна організація. Вам ніколи не доведеться вести переговори щодо прозорості, коли Ви маєте справу з нами. Ми дотримуємося вимог закону, маємо необхідні ліцензії та дозволи, і надаємо кожну послугу на висококласному рівні.

Перелік країн в яких ми реєструємо компанії

Швейцарія

Всіма знаний факт, що швейцарські банки пропонують притулок для активів з усього світу. Чи знаєте Ви, що протягом більше 150 років Швейцарія політично і економічно стабільна?

Бельгія

Бельгя підписала більше 80-ти угод про уникнення подвійного оподаткування. Низькі ціни на нерухомість, але при цьому високий рівень життя. Дружня для бізнесу податкова система.

Ірландія

Отримання доступу до одного з найбільш сприятливих податкових режимів в Європі, 12,5% корпоративного податку і 25% податкової знижки на дослідження і розробки (і це тільки деякі з них).

Ліхтенштейн

Дотримання правил конфіденційності. Відсутність контролю за валютними операціями. Можливість зареєструвати організацію за структурою аналогічну фонду, але таку, що можливість також здійснювати комерційну діяльність.

Люксембург

Найнижча ставка ПДВ в Європі (15%). Підписано понад 75 угод про уникнення подвійного оподаткування, що робить створення холдингової компанії дуже привабливим і ефективним з точки зору оподаткування.

Мальта

Дуже низькі податкові ставки для холдингових компаній. Незважаючи на те, що Мальта також є частиною ЄС, створення і управління мальтійської компанією вимагає досить низьких витрат.

Україна

Можливість працевлаштування провідних світових технічних експертів за доступною ціною. яке має ваші найкращі інтереси як основні цілі. Задоволення клієнтів - один із наших головних пріоритетів, окрім надання виняткового обслуговування.

Сінгапур

Досить низька податкова ставка в розмірі 17% плюс кілька каналів державного фінансування

Італія

Загально відомим залишається той факт, що продукція з написом "Зроблено в Італії" продається на світовому ринку краще. Італійський уряд також запровадив низку схем з підтримки та стимулювання малого бізнесу.

Кіпр

"Притулок" для податків. Отримання доступу до найнижчого корпоративному податку в Європі (12,5%). В країні запроваджено Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ).

Чехія

Чехи майже завжди вважають за краще купувати товари або послуги у компанії, зареєстрованої в Чехії. Це також відноситься і до ділового партнерства.