Відкриття рахунку в банку Мальти

 »  
Відкриття рахунку в банку Мальти
Відкрити рахунок в іноземному банку на МальтіВідкриття рахунку в іноземному банку на Мальті є необхідним для будь-якого іноземного громадянина чи компанії, яка прагне працювати в країні.
 
Існує багато пільг, пов’язаних із відкриттям іноземного банківського рахунку, включаючи налагодження відносин з місцевим банком для підвищення вашої кредитоспроможності для майбутньої іпотеки та загального переказу грошей, особливо для непроживаючих резидентів.
 
Нині до країн, які мають право відкрити рахунок за кордоном, належать: Швейцарія, Кіпр, Мальта, Люксембург, Польща, Україна, Бельгія, Ірландія, Ліхтенштейн та Італія.
 

Вимоги до відкриття банківського рахунку

 
Процес відкриття банківського рахунку на Мальті зазвичай триватиме близько двох тижнів. Перш ніж ваш запит розглядатимуть, вам потрібно буде виконати такі вимоги:
 
● Ви повинні мати підтвердження місця проживання. (Достатньо буде eResidence або ID картки)
● Кольорові копії дійсного ідентифікаційного документа (посвідчення особи), наприклад паспорта.
● Адрес виставлення рахунку. (Важливо, якщо вказана адреса у вашому ID неправильна / змінена)
● Розрахункові листи, як підтвердження доходу. (Дійсний трудовий договір також може бути достатнім підтвердженням)
 
Після успішного відкриття рахунку, дебетова картка, номер банківського рахунку та пін-код будуть направлені за вашим місцем проживання поштою.
 

Чому вигідно працювати із SIGTAX?

 
SIGTAX є потужним активом для інвестора, який хоче мати спокій, коли йдеться про відкриття рахунку в іноземній країні. Нижче наведено причини, які повинні переконати вас працювати разом з SIGTAX:
 
 • Ми надаємо безкоштовну консультацію.
 • Допоможемо підібрати найкращого юриста, а також скласти та подати всі необхідні документи.
 • Виконаємо всі необхідні бюрократичні процеси.
 • Ми - це універсальна компанія, яка пропонує свої послуги після реєстрації, такі як відкриття рахунку, створення реального або віртуального офісу, отримання дозволів, податкових номерів та номерів соціального страхування.
   

 

На Мальті є численні банки на вибір. Однак ми зібрали найкращі банки, на які ви можете покластися:
Lombard Bank
 
Якщо ви шукаєте сплачену наперед дебетову картку для щоденних платежів, то Lombard Bank, завдяки своїм послугам PostaPay, звучить як хороший план. Однак важливо зауважити, що рахунок не надає можливості для Інтернет-банкінгу. Деякі вимоги, яким ви повинні відповідати, включають підтвердження адреси, дійсне посвідчення особи та мінімальний депозит у розмірі 50 євро.
 
BNF
 
BNF - це висококваліфікований банк, що підвищує його довіру та надійність. Неофіційні звіти діючих власників рахунків в BNF вказують на те, що вимоги можуть бути строгими і включати наступне: дійсний ідентифікатор, такий як паспорт, підтвердження адреси, трудовий договір і вимога мінімального депозиту у розмірі не менше 500 євро в рік. Також, необхідно призначити зустріч, перш ніж продовжити процес.
 
Bank of Valletta
 
Банк Valletta проводить банківські операції с 1974 року, і вважається одним з найбільших банків в регіоні. Це надійний банк, і вам ніколи не буде бракувати банківського сервісу, який відповідає вашим потребам та уподобанням. Проте процес відкриття може бути дещо напруженим, оскільки вони повинні отримати довідку з вашого поточного рахунку. Коротко кажучи, ви не матимете права відкривати рахунок, якщо у вас поганий кредитний рейтинг. Вимоги для відкриття рахунку в BOV включають дійсний паспорт / національне посвідчення особи, підтвердження з місця проживання, підтвердження адреси, трудовий договір та довідку роботодавця. 
 
HSBC
 
Також як BOV, HSBC дає вам простіший варіант відкриття вашого банківського та затвердити ваш банківський рахунок для платежів. Крім того, якщо у вас є такий самий рахунок HSBC в іншій країні, процес може бути автоматичним для вас. Вимоги щодо відкриття рахунку в цьому банку включають: довідка з місця проживання, підтвердження адреси та довідка від роботодавця.  
MeDirect
Нарешті, ви можете також розглянути MeDirect, відомий у народі як Середземноморський банк, якщо ви більше зосереджені на інвестиційних або ощадних послугах, MeDirect пропонує найпростіший процес відкриття рахунку. Вам потрібно лише надати підтвердження з місця проживання з будь-якого місця на території ЄС.
 
 

Перелік документів залежить від призначення відкриття рахунку і включають наступне:
 
a)  Фізичні особи
 
 • Дійсний паспорт так копія паспорту. Ви можете надати національну ID картку, якщо ви мальтійський резідент.
 • Останній рахунок за комунальні послуги для підтвердження адреси.
 • Довідка з вашого поточного рахунку.
 • Довідка від вашого роботодавця.
 • Форма заявки, заповнена належним чином.
 
b)   Юридичні особи
 
Компанії зобов'язані надати відповідним банкам наступні документи, перш ніж мати можливість відкривати рахунок:
 
 • Паспорти та їх копії для всіх акціонерів та менеджерів.
 • Підтвердження адреси для всіх акціонерів та менеджерів.
 • Довідкові звіти з банків або будь-які інші фінансові операції, які в даний час проходять транзакції за участю менеджерів і акціонерів.
 • Документи, щодо реєстрації компанії та їх копії.
 • Свідоцтво про добру репутацію.
 
 

 

Відкриття рахунку в іноземному банку на Мальті може стати ідеальним способом захистити свої банківські інтереси, перебуваючи за кордоном. Деякі з плюсів відкриття такого рахунку включають, але не обмежуються наступним:
 
Досвід емігрантів
 
Деякі банки працюють у цій галузі вже чотири десятиліття, тому вони мають досвід, співпраці та консультування емігрантів щодо розумних фінансових кроків.
 
Рахунок у кількох різних валютах
 
Наявність доступу до одного рахунку в декількох валютах означає, що ви можете піклуватися про рахунки у своїй країні без турбот.
 
Спеціальний сервіс
 
Існує багато ексклюзивних продуктів, таких як автоматичне виставлення рахунків у декількох валютах, які можуть бути недоступні у вітчизняних банках, але пропонуються іноземними установами.
З огляду на це, також важливо зазначити, що у відкритті такого рахунку існують деякі мінуси, наприклад:
 
Мінімальний депозит
 
Більшість банків вимагатимуть від вас мінімальний депозит, який може не залучати значних процентних ставок відповідно до ваших очікувань. Деяким навіть знадобиться мінімальний річний депозит до 500 доларів США, що в довгостроковій перспективі може бути дорогим.
 
Фінансова криза
 
Вклади на іноземному рахунку гарантуються лише до певної суми, оскільки не існує відомої схеми компенсації. Отже, у разі фінансової кризи ваші інвестиції можуть опинитися під загрозою.
 

 

Why should you open a company in Malta укр?

 • Economic stability. Regardless of its small size and scarcity of natural resources the economy of Liechtenstein is highly industrialized, free-enterprise oriented and ranks third in the world, per capita income after Qatar and Luxembourg.
 • Industrialized country. Liechtenstein is one of the most industrialized countries in the world today. Industry and goods-producing trades generate more than 40% of the country's GDP combined together.
 • Dual economic zone. The country is based in two economic areas (the European Economic Area and the Swiss economic area).
 • AAA country rating by Moody's and Standard & Poor's. It comes with very low credit risk and indicates the country has a strong capacity to repay.
 • Anstalt as a legal form. This is an exclusive company type in Liechtenstein. It has neither members nor shareholders. It’s also an autonomous fund generally used for holding purposes, including obtaining royalties and investments in real estate.
 • Privacy. The information about company management in Liechtenstein is freely available, but information on shareholders is closed and can not be disclosed. Nevertheless, Liechtenstein can not be found in any blacklist.
 • Low, simple and flat tax rates. One of the lowest corporate income tax and VAT in Europe.
 • No withholding taxes. There are no withholding taxes on dividends, interests, royalties, and fees paid to non-residents.