Готовий бізнес в Румунії

 »  
Готовий бізнес в Румунії
готовий бізнес в РумуніїЩо стосується Румунії, це один із найперспективніших регіонів Європи для іностранних інвесторів, а багато інших клієнтів віддають перевагу більш швидким процесам - покупці готової компанії.
 
Послуги SIGTAX у сфері продажу готової компанії включають в себе допомогу у виробництві, найкраще підходящу для вашої компанії, вигляд і діяльність, яка буде потрібна вашим бізнес-солідарям, співпрацюють з продажами купівлі-продажу, а також підготовляють навчальні документи. як реєстрація відповідних вимірів у Торговому регіоні.
Наші висококваліфіковані спеціалісти також пропонують вам бухгалтерські послуги та допомогу у відкритті банковського збору компаній.
 

Види готових компаній в Румунії

У Румунії існує кілька типів компаній. Найбільш відповідний тип залежить від бізнес-цілей інвестора. У той час як один тип підходить для малого і середнього бізнесу, інший найбільше підходить для великих компаній і холдингів:
 
 • Товариство з обмеженою відповідальністю - «Societate cu Raspundere Limitata» (SRL)
 • Товариство з обмеженою відповідальністю - «Societate pe Actiuni»
 • Колективне суспільство - «Societatea in Nume Colectiv»
 • Компанія Sleeping Partnership - «Societate in Comandita Simpla»
 • Партнерство з обмеженою відповідальністю по акціях - «Societatea in Comandita pe Actiuni»
 

Переваги готового бізнесу в Румунії:

 • Довіра. Довговічність компанії пропонує клієнтам та іншим діловим партнерам заслуговує на довіру імідж;

 • Банківські переваги: ​​отримання корпоративних кредитів може бути більш комфортним для компанії, у якої не було податкових проблем і яка має досвід роботи.;

 • Легкість ведення бізнесу: компанія готова укладати ділові угоди, як тільки покупка буде завершена;

 • Економія часу: найбільш важливою перевагою є те, що власникам не потрібно проходити всі етапи створення компанії в Румунії;

 • Постачальники: постачальники також прагнуть призначати і працювати з більш досвідченими компаніями, а не з новими;

 • Капітал: ви легко отримаєте доступ до інвестиційного капіталу.

Добра воля компанії покращує бізнес-картину, яка може допомогти міжнародним інвесторам в Румунії, а також місцевим підприємцям отримати вигоду від більш легкого виходу на ринок.

Підписання ділових угод також може бути більш доступним, коли життя компанії важлива і навіть для банківських цілей. Зазвичай фірми ведуть справи тільки з іншими компаніями, які присутні на ринку протягом певного періоду.

Документи, необхідні для покупки компанії в Румунії

Щоб купити готову компанію в Румунії, вам потрібно буде тільки відправити нам копію свого посвідчення особи або паспорта, своє резюме, підтвердження адреси проживання, заповнити спеціальну заявку і форми «Знай свого клієнта» з інформацією. потрібно торговим реєстром і органами по боротьбі з відмиванням грошей.
 
У деяких випадках, наприклад, якщо ви не можете особисто приїхати до Румунії, вам буде потрібно надати завірену довіреність.
 
Наші фахівці підготують і нададуть необхідний текст довіреності, підготовлений спеціально для вас.
 
Після завершення транзакції ми надамо вам свідоцтво про реєстрацію, форми передачі акцій, свідоцтво про неторгових обороті, протоколи та реєстр учасників, 4 друковані копії меморандуму і статуту, а також об'єднаний реєстр і сертифікати акцій.
 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

Наша фірма може налаштувати весь цей процес і впоратися з бюрократичними і юридичними перешкодами, з якими стикаються підприємці, які зацікавлені в покупці бізнесу в Румунії.

Наші фахівці сконцентрувалися на вимогах ринку і створили широкий асортимент готових компаній, щоб надати вам необмежені можливості.

Ми пропонуємо кращі рішення, щоб зробити цей процес максимально простим, швидким і легким для всіх наших клієнтів.

SIGTAX - це компанія висококваліфікованих і багатомовних фахівців, які допоможуть вам з урахуванням ваших індивідуальних переваг і особливостей ведення бізнесу.

SIGTAX має великий досвід роботи в Європейському Союзі. Ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращий сервіс.