Реєстрація компанії в Ірландії

Ірландія є раєм для компаній та підприємців, які прагнуть до зростання на європейських ринках. Згідно з рейтингом журналу Forbes це одна з кращих країн для ведення бізнесу, бізнес-середовище якої пропонує незаперечні переваги, навіть для песимістів.

Можна запитати, що виділяє цю європейську націю, але відповідь не далеко від того, що ви очікували.

Зараз, коли в Ірландії налічується більше 1000 транснаціональних компаній, не можна ігнорувати політику про-бізнесу та м'якого оподаткування. Ірландія має одну з найнижчих в світі ставок податку на прибуток, яка становить 12,5%! Це можна вважати однією з найнижчих ставок у порівнянні зі стандартами ЄС.

Це, безумовно, країна можливостей, як для великого, так і для малого бізнесу, зрештою, при таких сприятливих умовах зростання перестає бути варіантом розвитку.

 

Почати можна з простого кроку - реєстрації бізнесу в Ірландії. Компанія SIGTAX працює в ірландському бізнесі вже більше 15 років, допомагаючи підприємствам будь-якого масштабу орієнтуватися в ірландському бізнес-середовищі.

Ми володіємо необхідними знаннями та досвідом, починаючи з юридичної складової і закінчуючи стратегічним плануванням, і все це зводиться до вашого вибору - чи скористатися цими знаннями та досвідом для реєстрації і масштабування вашого бізнесу вже сьогодні!

Види компаній для реєстрації в Ірландії 

Підприємство може скористатися максимальними перевагами бізнес середовища Ірландії тільки при правильному визначенні господарської форми такої компанії. Нище наведено перелік різних видів компаній, які Ви можете зареєструвати, а також переваги, якими можете скористатися, працюючи в Ірландії.

Індивідуальний підприємець (Sole Trader)

Цей тип організацій є популярним серед власників малих підприємств через низькі витрати на реєстрацію та ведення бізнесу. Працюючи у формі індивідуального підприємця, Ви не маєте публічно розкривати свою фінансову звітність.

Участь SIGTAX надасть Вам можливість отримати насолоду від процесу реєстрації компанії в Управлінні реєстрації компаній (CRO) та розпочати діяльність у найкоротший термін.

Однак, варто зазначити, що проживання в Ірландії є обов’язковою умовою для відкриття бізнесу індивідуального підприємця. Власник та бізнес виступають в якості єдиної юридичної особи, що не передбачає відокремленості компанії як такої.

Обмежене партнерство (Limited Partnership Company)

Два або більше партнерів можуть укласти угоду, що створює компанію LP. Партнерство обирає одного генерального партнера, який буде нести необмежену відповідальність, інші партнери несуть обмежену відповідальність. Така відповідальність обмежується інвестиціями у партнерство.

Партнерами можуть бути юридичні та фізичні особи, залежно від типу угоди. Генеральний партнер має проживати в Ірландії. Необмежена відповідальність передбачає повну відповідальність за зобов’язаннями компанії, оскільки він виконує виконавчі функції.

Відкрите акціонерне товариство (Public Limited Company)

Цей кращий варіант для засновників, що мають на меті отримання більшого фінансування за рахунок розміщення акцій. Поряд із іншими інструментами фінансування, значно полегшує залучення додаткового капіталу котирування акцій компанії на біржі.

Розширення доступу до більшого пулу інвесторів та кредиторів пов’язано із більшою відповідальністю. Оскільки акції компанії розміщуються серед суспільства, компанія має публічно звітувати про фінансовий стан. Така особливість виключає конфіденційність фінансової інформації компанії.

Такий тип компанії може бути сформовано не менше ніж 7-ма акціонерами, які несуть відповідальність лише за їх інвестиціями в компанію. Акціонери мають створити статутний капітал у розмірі 38 092 євро, четверта частина якого має бути повністю сплачена до початку діяльності компанії.

Філія компанії (Branch)

Зазвичай філії створюють транснаціональні корпорації та інші підприємства, що здійснюють діяльність в іншій країні та мають на меті масштабування на ірландський ринок. Материнська компанія обирає між створенням нової компанії та діяльністю від власного імені. Для цього існують певні умови та вимоги, які мають бути виконані:

 • Материнська компанія має надати копію меморандуму / статуту
 • Свідоцтво про реєстрацію
 • Перелік директорів
 • Імена та адреси ірландських представників компанії (особи, що уповноважені діяти від імені компанії)
 • Адреса ірландського філіалу

Товариство обмежене гарантією (Company Limited by Guarantee)

Багато благодійних організацій використовують концепцію такого типу компаній. Це публічна компанія, яка працює без статутного капіталу і складається мінімум з семи членів. Вони можуть втратити свої інвестиції в компанію тільки у разі її ліквідації. Сума таких інвестицій вказується в меморандумі. Члени CLG несуть відповідальність у разі якщо:

 • Вони мають будь-яку невиплачену суму частки компанії.
 • Вони сприяють придбанню активів компанії, що знаходиться в процесі ліквідації.

Приватне акціонерне товариство (Private Company Limited by Shares)

Ця компанія розглядається як окрема юридична особа, а капітал власників прив'язаний до відсотка акцій. Власники (акціонери) несуть обмежену відповідальність, за винятком зобов'язання оплатити свою несплачену частину статутного капіталу у разі ліквідації компанії.

Максимум 14 акціонерів можуть сформувати компанію такого типу, і вона може мати як мінімум одного директора. У випадку призначення лише одного директора, компанія зобов'язана призначити секретаря. При обороті нижче 8 300 000 євро компанія може бути звільнена від аудиторської перевірки.

Товариство з обмеженою відповідальністю (Designated Activity Company)

Така юридична особа діє на підставі Конституції компанії. До складу компанії має входити не менше двох директорів, кожен з яких старше 18 років. За загальним правилом назва повинна закінчуватися на DAC. Ця форма компанії може бути звільнена від аудиту та "сплячого" аудиту компанії, якщо вона має на це підстави.

 

Переваги реєстрації компанії в Ірландії

 • Швидка і прозора процедура придбання компанії в Ірландії допоможе Вам миттєво почати бізнес. Наші фахівці добре знайомі з усіма законодавчими і нормативними актами країни, тому Ви можете бути впевнені, що процес буде швидким і без ускладнень;

 • Проте, перед придбанням компанії ми рекомендуємо провести належну юридичну перевірку. Цей крок необхідний для оцінки ризиків до початку процесу придбання.

 • Готові компанії вже зареєстровані у комерційному реєстрі, тому інвестору необхідно внести відповідні зміни тільки після покупки компанії. Більш того, придбання компанії в Ірландії є вигідним, тому компанія завжди буде частиною активів Вашого бізнесу. Вартість придбання компанії може повернутися до Вас або, можливо, навіть збільшитися в момент її продажу.

1) Якщо засновники фіз. особи, то по кожному засновнику і директору:

 

 • ID card/Driving Licence/Passport
 • utility bill or bank statement within last six months
 • our KYC and company order forms


2) Якщо засновник компанія, то + по документи директору компанії-засновника і + рег.докі компанії-засновника

 

Corporation tax is 12.55 on trading profits (25% on investment profits) VAT is 23%

 

Accounting has to be prepared annually and submitted to the Companies house within 9 months of the year end.

 

 

Чому вигідно співпрацювати з SIGTAX при реєстрації компанії в Ірландії?

Реєстрація бізнесу в Ірландії може здатися довгою горбистою дорогою для початківців та іноземців. Працюючи з експертами SIGTAX, Ви можете скористатися знаннями і досвідом висококваліфікованих фахівців, які активно працюють на ірландському ринку вже більше 15 років.

Можете бути впевнені, що ми добре знайомі з ірландським діловим середовищем, її поважною культурою та філософією.