Про компанiю

 »  
Про компанiю

SIGTAX - швейцарська компанія, яка надає повний спектр організаційно-правових послуг із супроводу компаній в Швейцарії і інших європейських країнах. Ми надаємо корпоративні послуги починаючи від створення компанії до податкового планування і проведення аудиту. Компанія є надійним партнером по наданню професійних фідуціарних і трастових послуг міжнародним клієнтам. Одна швейцарська команда, шість країн, дев'ять офісів і десятки сервісних партнерів роблять SIGTAX одним з провідних активів в портфелі вашої компанії.

Маємо всі ресурси і компетенції для надання послуг з формування компанії, бухгалтерського обліку, аудиту, податкового планування, корпоративного управління, а також трастові послуги, юридичний супровід, оформлення дозволу на роботу або послуги бек-офісу. Наша місія - допомогти підприємцям розвивати і масштабувати діяльність на міжнародному ринку, в той час як ми займаємося всією організаційної, юридичної та бухгалтерської рутиною.

Високі рейтинги, отримані від наших клієнтів, є результатом не тільки якості швейцарського сервісу, але і нашого прагнення знайти краще індивідуальне рішення для клієнта. Дозвольте нам взяти на себе всю організаційну, юридичну і бухгалтерську рутину щоб ви могли максимально сфокусуватися на розвитку та масштабуванні компанії на міжнародному ринку. Якщо ви шукайте такого партнера, здатного, надійного, який ставить ваш інтерес понад усе - сміливо зупиняйте свій вибір на SIGTAX.