Реєстрація компанії в Бельгії

Для багатьох підприємців та інвесторів із натхненням до гарних інвестицій, Бельгія вважається хорошим вибором. Від гостинного народу до сильного верховенства закону, інвестування в цю країну супроводжується сильними перевагами.Реєстрація бізнесу в Бельгії

Країна розташована в стратегічно вигідному місці, що робить її легким входом на європейські ринки. Нещодавно, у 2019 році, Світовий банк оцінив країну на 46-му місці за легкістю ведення бізнесу у порівнянні з іншими країнами світу.

При правильній інфраструктурі здається, що відкрити бізнес не повинно бути проблемою. Насправді, SIGTAX пропонує вам зручність і комфорт при Вашій роботі над іншими важливими питаннями бізнесу, в той час як ми займаємося всією паперовою тяганиною, щоб підготувати вас до запуску та роботи.

Це економить час та гроші, враховуючи, що багато людей стикаються із затримками при реєстрації бізнесу. Причини різні, починаючи від поширених помилок, таких як орфографічні помилки, і закінчуючи реальними питаннями, пов'язаними зі структуруванням та підготовкою документів. Всі ці проблеми не повинні перешкоджати здійсненню мрії підприємців або стратегічних планів компаній, що розширюються в цій області.

 

Компанія SIGTAX працює в Бельгії та 14 інших європейських країнах вже понад 15 років, озброївшись командою, яка допоможе вам у вирішенні будь-яких можливих юридичних питань. Простіше кажучи, пропозиція наших послуг виходить далеко за рамки простої реєстрації компанії, що надає вагу будь-якій з порад, які ви можете отримати від команди.

Ви не захочете втрачати можливість працювати з командою експертів, добре знайомих з бізнес-кліматом на цьому ринку. Ймовірно, розуміння наступних факторів може допомогти в ухваленні рішення про вибір того, хто буде брати участь у цьому процесі.

 

Які типи компаній ви можете зареєструвати в Бельгії?

Закордонна філія

Це відноситься до іноземних компаній, які прагнуть до розширення своєї присутності на бельгійському ринку і працювати як філія. Операції та будь-які зобов'язання даної філії залишаються у сфері відповідальності іноземної компанії. Це означає, що філія не може розглядатися як самостійна юридична особа.

При реєстрації філії іноземна компанія отримує номер підприємства з офіційного комерційного судового реєстру BCE. Іноземна компанія призначає представника, уповноваженого укладати угоди, в тому числі приймати на себе зобов'язання від третіх осіб.

Перш ніж компанія зможе скористатися такими перевагами, як значно менша кількість бухгалтерських зобов'язань в порівнянні з третіми особами, і виключити мінімальний стартовий капітал, іноземна фірма повинна забезпечити наступне:

 • Компанія має представника із фіксованою адресою;
 • Широка сфера охоплення діяльності, здійснюваної представником.

Відкриття іноземної філії в Бельгії - це швидка короткострокова стратегія виходу на ринок, при цьому готуючись до наступних кроків, враховуючи, що більшість бельгійських компаній вважають за краще мати справу з місцевими компаніями.

 

Відкрите акціонерне товариство (PLC) [Naamloze Vennootschap/ Societe Anonyme]

У відповідності до бельгійського законодавства, не менше двох акціонерів можуть заснувати PLC, кожний з акціонерів вносить фіксовану суму статутного капіталу. Відповідальність акціонерів обмежено розміром вкладеного капіталу. Компанія повинна мати як мінімум 3 директора для здійснення господарської діяльності.

Перед початком своєї діяльності, така компанія залучає:

 • не менше 2 акціонерів, та 3 директора або члена ради директорів;
 • мінімум 61 500 євро повністю сплаченого статутного капіталу.

Один засновник також має право заснувати PLC, також відоме як:

 • Eenpersoons Beslotenvennootschap met Beperkte Aansprakelijkheid (EBVBA) [голландською]
 • Société d’Une Personne Responsabilité Limitée (SPRLU) [французькою]

Приватне товариство з обмеженою відповідальністю (PLLC) [Besloten Vennootschap met Beperkte Aansprakelijkheid(BVBA)/Société Privée Responsabilité Limitée(SPRL)]

До складу такого товариство входить мінімум два акціонера. Його часто обирають сімейні підприємства, а також малі та середні компанії. Такі акціонери вносять фіксовану суму статутного капіталу, та їх відповідальність обмежується їх долею у бізнесі.

Важливими умовами для бізнесу є:

 • Як мінімум 2 акціонера;
 • Під час створення компанії не менше 6 200 євро статутного капіталу має бути оплачено;
 • Мінімальний розмір статутного капіталу - 18 550 євро.

Початкове товариство з обмеженою відповідальністю (S-PLLC/SPRL)

Така компанія може бути заснована одним акціонером та потребує меншого капіталу. Мінімальний статутний капітал компанії складає 18 550 євро, що аналогічно PLLC, з деякими особливостями:

 1. Акціонером може бути одна фізична особа.
 2. Під час створення компанії не менше 12 400 євро статутного капіталу має бути оплачено;
 3. Мінімальний розмір статутного капіталу - 18 550 євро.

Партнерство

Партнерство може бути сформовано як мінімум між двома фізичними особами, партнерами, які можуть нести як обмежену, так і необмежену відповідальність.

Кооператив

Він може бути сформований як мінімум трьома фізичними особами, що несуть обмежену або необмежену відповідальність.

Індивідуальний підприємець / Фізична особа (entreprise individuelle/eenmanszaak)

Багато фрілансерів працюють на базі такої юридичної особи. Не існує розмежування між фізичною особою та бізнесом, що знімає ліміт “відповідальності”.

 
 

Переваги реєстрації компанії в Бельгії

 • Швидка і прозора процедура придбання компанії в Бельгії допоможе Вам миттєво почати бізнес. Наші фахівці добре знайомі з усіма законодавчими і нормативними актами країни, тому Ви можете бути впевнені, що процес буде швидким і без ускладнень;

 • Проте, перед придбанням компанії ми рекомендуємо провести належну юридичну перевірку. Цей крок необхідний для оцінки ризиків до початку процесу придбання.

 • Готові компанії вже зареєстровані у комерційному реєстрі, тому інвестору необхідно внести відповідні зміни тільки після покупки компанії. Більш того, придбання компанії в Бельгії є вигідним, тому компанія завжди буде частиною активів Вашого бізнесу. Вартість придбання компанії може повернутися до Вас або, можливо, навіть збільшитися в момент її продажу.

Приблизно 10 робочих днів після оплати статутного капіталу, проте можуть бути затримки пов'язані з карантинними заходами гос.органов

 

ЧОМУ з SIGTAX варто зареєструвати компанію в Бельгії?

Спроба зареєструвати компанію в Бельгії в індивідуальному порядку може зайняти багато часу і зусиль, не кажучи вже про ризик здійснення помилок на цьому шляху. Працювати з професіоналами SIGTAX, що мають багаторічний досвід роботи в країні, означає користуватися незліченними перевагами:

 • Економія часу для того, щоб сконцентруватися на розробці стратегії своєї діяльності, в той час як агент займається паперовою тяганиною;
 • Скорочення затримок через неточності і технічні помилки, які включають неправильне написання і неправильне заповнення даних;
 • Отримання професійних консультацій з урахуванням ваших потреб.

Компанія SIGTAX вважає, що реєстрація бізнесу не повинна кидати виклик цілеспрямованим людям, і рада допомогти втілити вашу мрію про розширення бізнесу в реальність. /p>