Корисна iнформацiя

 »  
Корисна iнформацiя

Нова податкова ера в Україні: контрольовані іноземні компанії

 
21 травня 2020 року Президент підписав Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо вдосконалення податкового управління та усунення технічних та логічних невідповідностей у податковому законодавстві" - Закон 466- IX, раніше відомий як Законопроект 1210.
 
Цей закон поклав край багаторічним суперечкам щодо податкової реформи в Україні. Вибір зроблено на користь BEPS, що означає більш високий рівень податкової прозорості та деофшоризацію бізнесу.
 

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю - покрокова інструкція

Перш ніж розпочинати власний бізнес на території України потрібно мати зареєстровану юридичну особа. В Україні найбільш розповсюдженою організаційно-равовою формою є Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) - аналог широко відомого за кордоном LLC.

UID (ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР КОМПАНІЇ) У ШВЕЙЦАРІЇ - ВІДПОВІДІ НА САМІ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ

Починаючи з 2011 року компанії, зареєстровані в Швейцарії або працюють в Швейцарії, отримують унікальний ідентифікаційний номер компанії (UID). Дізнайтеся, чи має ваша компанія право на отримання швейцарського номера UID, як його отримати і в яких цілях.

5 ИДЕЙ ДЛЯ СТАРТАПА В ШВЕЙЦАРИИ

Если вы планируете запустить стартап в Швейцарии, эти 5 бизнес-идей могут помочь вам принять решение. Благоприятная деловая среда Швейцарии, особенно для стартапов и малых и средних компаний, делает ее идеальным местом для открытия компании.

Правила бухгалтерского учета в Швейцарии

Узнайте больше о стандартах бухгалтерского учета в Швейцарии. Виды финансовой отчетности, требуемые Швейцарским Кодексом Обязательств, применимые к стандартами бухгалтерского учета и требованиями аудита для швейцарских бизнес-структур.