Корисна iнформацiя

 »  
Корисна iнформацiя

Налоги в Люксембурге

 
Люксембург осуществляет налоговую деятельность по налогу в размере 30,36 процента. Этот курс состоит из 22 процентов подоходного налога, пять процентов безработицы фонд добавил к ставке налога на прибыль и 7,5 процента муниципальный налог от торговли Люксембурга.
 
Перечень ставок:
 
  • подоходный налог по ставке от 0% до 42% (наивысшая ставка, применяемая к физическим лицам);
  • самая низкая - 8% и применяется, начиная с личного дохода в 11 266 евро;

Налоги в Лихтенштейне

 
Компании уплачивают налог на прибыль по ставке 12,5%. Существует минимальный налог в размере 1800 швейцарских франков, он может засчитываться против налога на прибыль. Стандартная ставка НДС составляет 7,7%. В отношении некоторых товаров и услуг-2,5% и 3,7%.
 
Лихтенштейн — это карликовое государство в Европе, не имеющее выход к морю, граничащее с Австрией и Швейцарией, и участвующее в политическом соглашении со Швейцарией. Население насчитывает 37 000 человек. Столица-Вадуц. 
 

Оподаткування на Мальті

Мальта - це острівна держава в самому центрі Середземного моря. Крім розвиненого туризму країна є популярним банківським центром і місцем реєстрації міжнародного бізнесу. 1 травня 2004 року республіка офіційно стала членом Європейського союзу. Підприємців з усього світу приваблює вигідне мальтійський оподаткування, вимоги щодо ведення бізнесу.

Оподаткування в Польщі

Польща характеризується лояльною системою оподаткування. Вона вважається найоптимальнішою на території Євросоюзу. Тут створені сприятливі умови для ведення іноземного бізнесу. Причому у виграші залишаються як місцеві, так і іноземні підприємці. Зустрітися з основними видами податків на цій території.

Оподаткування в Бельгії

Бельгія - це держава яке є частиною Європейського Союзу. Воно має відразу двох економічно впливових сусідів, а саме: Францію і Німеччину. Таке вигідне географічне розташування дає можливість Бельгійським компаніям заробляти на ринках двох сторін, а також інших держав Європи і Світу.

Податки на Кіпрі

У 2000 році Кіпр став членом Євросоюзу і відмовився від формального статусу офшору. Цей фактор, правда, не став вирішальним, і Кіпр як і раніше залишається державою, яка приваблює багатьох зарубіжних бізнесменів і інвесторів.