Корисна iнформацiя

 »  
Корисна iнформацiя

Налоговая амнистия в Украине

Если вы внимательно следите за происходящим в мире, то не удивились практике налогового амнистирования — Грузия, Германия, Франция, страны Южной Америки и другие уже активно используют данную практику в своей государственной деятельности. Некоторые страны только стремились внедрить процедуру несколько раз (Индия, Турция, Италия и т. д.).
 
 

Податкова система в Україні в 2021

Статистика показує, що іноземні інвестори завжди проводять моніторинг української системи оподаткування, економічної ситуації в країні перед тим, як вкластися в розвиток будь-якого проекту. Зараз Україна модернізувала свої податки. Обсяги платежів, рівень складності їх адміністрування, інвестиційна привабливість змінилися. Законодавство розглядає обов'язкову виплату, ставки на прибуток, соціальний внесок, додану вартість.

Як відбувається реєстрація торгової марки в Україні та Світі?

Торгова марка є позначенням, що привласнює продукції конкретного виробника. Служить захистом товару від підробок, а також виділяє його на ринку серед розмаїття аналогів. Цей своєрідний знак відмінності в обов'язковому порядку повинен проходити процес реєстрації - про це варто поговорити більш детально, що і буде зроблено далі.

Як відкрити рахунок в іноземному банку громадянину України?

Починаючи з 2019 року, відкривати рахунки в іноземних банках громадянину України стало набагато простіше – Національний банк скасував вимогу здійснювати це на підставі його валютної ліцензії. Замість неї ввели систему е-лімітів, яка дозволяє відкривати рахунки на суму, що не перевищує 100 тисяч євро.

Які документи потрібні для реєстрації філії за кордоном?

Комплексна економічна діяльність компанії можлива тільки при відкритті дочірніх структур, різних філій або представництв іноземних підприємств. Як правило, зупиняються на виборі однієї з останніх форм. Філії та представництва відрізняються своїм призначенням: філія – ведення господарських справ, а представництва — реалізація цілей і функцій юридичної особи за кордоном.