Корисна iнформацiя

 »  
Корисна iнформацiя

Друге громадянство ЄС – як отримати поетапно

Деякі громадяни України замислюються про оформлення громадянства Європейського Союзу. Це можливо при отриманні статусу резидента будь-якої з 27 держав, учасників ЄС. В деяких країнах Європи прийнято закони, лояльні до заявників.

Як отримати робочу візу до Франції громадянину України

Гарні перспективи працевлаштування приваблюють до Франції українців та трудових мігрантів з країн СНД. В цій країні ЄС навіть низькокваліфікований робітник може розраховувати на високу заробітну плату і хороші умови праці. Після підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом наші співгромадяни отримали можливість перебувати на території країн ЄС без оформлення туристичної візи 90 днів, але для бажаючих законно працевлаштуватись,  як і раніше, необхідна робоча віза.

Как открыть рабочую визу во Францию гражданину Украины

Хорошие перспективы трудоустройства привлекают во Францию украинцев и трудовых мигрантов из СНГ. В этой стране ЕС даже низкоквалифицированный рабочий может рассчитывать на высокую заработную плату и отличные условия труда. После подписания Соглашения об ассоциации Украины и ЕС украинцы получили возможность пребывать на территории стран ЕС без оформления туристической визы в течение 90 дней, но для желающих легально устроиться на работу, по-прежнему, нужна рабочая виза. В таком же положении находятся граждане Молдовы и Грузии.

Як отримати робочу візу до Польщі для українців

У Польщі достатньо  багато українських  громадян. Більшість  з них там працює чи вчиться. Це обумовлено тим, що тут  доволі  легко отримати посвідку на проживання. Це можливо через схожий менталітет і культуру. Свою роль відіграють й високі заробітні плати, робочі вакансії, гарний рівень освіти.  

Українці мають можливість  поїхати до Польщі, використовуючи біометричні паспорти.

Як отримати громадянство ЄС українцю

Європейський Союз приваблює громадян інших країн високими соціальними стандартами та великими економічними можливостями. Тут можна реалізувати мрії про гідне життя, творчу самореалізацію та успішну професійну кар'єру. Незважаючи на суворі правила міграційної політики, українці нарівні з громадянами інших країн мають шанси отримати паспорт ЄС та стати повноправним членом європейської спільноти.

Бенефіціар, його ідентифікація і проблеми конфіденційності

Сьогодні взаємини між банками і клієнтами постійно ускладнюються. Це пов'язано з тим, що вимоги міжнародного банкінгу стають більш строгими і процедура передбачає обов'язкову ідентифікацію кінцевого бенефіціара при відкритті рахунку в іноземному банку. Питання, хто такий бенефіціар і як влаштована його ідентифікація при відкритті рахунку, на сьогодні є актуальним і вимагає детального вивчення.