Корисна iнформацiя

 »  
Корисна iнформацiя

Як відкрити рахунок в іноземному банку громадянину України?

Починаючи з 2019 року, відкривати рахунки в іноземних банках громадянину України стало набагато простіше – Національний банк скасував вимогу здійснювати це на підставі його валютної ліцензії. Замість неї ввели систему е-лімітів, яка дозволяє відкривати рахунки на суму, що не перевищує 100 тисяч євро.

Які документи потрібні для реєстрації філії за кордоном?

Комплексна економічна діяльність компанії можлива тільки при відкритті дочірніх структур, різних філій або представництв іноземних підприємств. Як правило, зупиняються на виборі однієї з останніх форм. Філії та представництва відрізняються своїм призначенням: філія – ведення господарських справ, а представництва — реалізація цілей і функцій юридичної особи за кордоном. 

Податки в Люксембурзі

Люксембург здійснює податкову діяльність з податку в розмірі 30,36 %. Цей курс складається з 22 %прибуткового податку, 5% відраховується у фонд безробіття, і 7,5 %складає муніципальний податок від торгівлі Люксембургу.
 
Перелік ставок:
  • прибутковий податок за ставкою від 0% до 42% (найвища ставка, що застосовується до фізичних осіб);
  • найнижча - 8% і застосовується, починаючи з особистого доходу в 11 266 Євро;
  • ставка прибуткового податку з населення становить 42% і застосовується до доходів, що перевищують 200 000 євро;
  • компанії оподатковуються корпоративним податком за фіксованою ставкою 17%, однак за певних обставин доступна і нижча ставка в розмірі 15%.

Податки в Ліхтенштейні

 
Компанії сплачують податок на прибуток за ставкою 12,5%. Існує мінімальний податок у розмірі 1800 швейцарських франків, він може зараховуватися проти податку на прибуток.
Стандартна ставка ПДВ становить 7,7%. Відносно деяких товарів і послуг - 2,5% і 3,7%.
 
Ліхтенштейн - це карликова держава в Європі, що не має виходу до моря і яка межує з Австрією і Швейцарією, та яка бере участь в політичній угоді зі Швейцарією. Населення налічує 37 000 чоловік. Столиця - Вадуц. 

Оподаткування на Мальті

Мальта - це острівна держава в самому центрі Середземного моря. Крім розвиненого туризму країна є популярним банківським центром і місцем реєстрації міжнародного бізнесу. 1 травня 2004 року республіка офіційно стала членом Європейського союзу. Підприємців з усього світу приваблює вигідне мальтійський оподаткування, вимоги щодо ведення бізнесу.

Оподаткування в Польщі

Польща характеризується лояльною системою оподаткування. Вона вважається найоптимальнішою на території Євросоюзу. Тут створені сприятливі умови для ведення іноземного бізнесу. Причому у виграші залишаються як місцеві, так і іноземні підприємці. Зустрітися з основними видами податків на цій території.