Готовий бізнес в Сингапурі

 »  
Готовий бізнес в Сингапурі

Купівля бізнесу в Сінгапурі

 
Цікава бізнес-ідея на сінгапурському ринку привернула вашу увагу? Можливо, ви бажаєте розглянути варіант покупки готової компанії в Сінгапурі.
 
Незважаючи на те, що купівля готової компанії має багато переваг, в першу чергу, ви повинні бути проінформованим в наявності деяких нюансів, щоб уникнути подальших розчарувань. Тут, в SIGTAX AG, ми пропонуємо експертне обслуговування і допомогу в придбанні іноземних компаній у багатьох країнах, в тому числі і в Сінгапурі.
 

Види готових компаній в Сінгапурі

Згідно з главою 50 Закону про компанії Сінгапуру, присвяченій типам компаній і питань реєстрації, існує тільки кілька типів компаній, які можуть бути зареєстровані, а саме:
 
- Приватне підприємство 
 
- Звичайне ділове партнерство
 
- Обмежене партнерство 
 
- Товариство з обмеженою відповідальністю 
 
- Приватна компанія з обмеженою відповідальністю
 
 
Найбільш вдалим типом готової компанії для купівлі є приватна компанія з обмеженою відповідальністю. 
 
Основними характеристиками приватної компанії з обмеженою відповідальністю є:
 
 
 • Розмір статутного капіталу не встановлено на законодавчому рівні. Однак мінімальний статутний капітал повинен бути не менше $1 сінгапурського долара.
 • Вид акцій компанії: звичайні акції та привілейовані акції без вказівки номінальної вартості.
 • У компанію повинен бути призначений як мінімум один директор - резидент Сінгапуру. Директором і акціонером може виступати одна і та ж особа. Завжди слід пам'ятати, що директор несе повну (кримінальну та адміністративну) відповідальність за всі дії компанії. Важливо відзначити, що вимог до місця проживання акціонерів не висувається. 
 • Закон передбачає, що компанія також повинна призначити секретаря – фізичну особу, яка має бути резидентом Сінгапуру.
 • Компанія повинна мати зареєстровану адресу в Сінгапурі.
 • Подання річної фінансової звітності також є обов'язковою вимогою для даного типу юридичної особи, однак проведення аудиту залежить від річного обороту компанії і кількості акціонерів.
 • Пред'являється обов'язок проводити щорічні збори акціонерів, які, в свою чергу, можуть проводитися не в Сінгапурі.
 

Переваги придбання готового бізнесу в Сінгапурі

Очевидна перевага купівлі готової компанії замість реєстрації нової - це економія часу.

Купуючи готову компанію в Сінгапурі, вам не потрібно придумувати найменування компанії, усі статутні документи вже складені, залишається тільки внести відповідні зміни і зареєструвати їх.

Нарахування податку

 
Як компанії-резиденти, так і компанії-нерезиденти розглядаються як платники податків. Резиденти сплачують усі податки відповідно до законодавства Сінгапуру, в той час як офшорні компанії, на які поширюється законодавство про уникнення подвійного оподаткування, звільняються від сплати податків з доходу, отриманого за кордоном.
 
Перевагою є також відсутність валютного контролю.
 

Документи, необхідні для купівлі офшору в Сінгапурі

 
Для того, щоб купити готовий офшор в Сінгапурі, необхідно вирішити, хто буде виступати акціонером. Це може бути резидент або нерезидент Сінгапуру. Рішення про те, хто буде акціонером - фізична або юридична особа, приймати Вам.
 
Вам також необхідно подумати про те, хто буде директором придбаної вами компанії. У Сінгапурі можна скористатися опцією номінального директора.
 
Кінцеві бенефіціарні власники, акціонери і директора компанії зобов'язані надати наступні документи:
 
 • Завірені копії паспортів;
 • Підтвердження місця проживання (в якості якого ви можете надати рахунок за комунальні послуги. Документ повинен бути виданий не раніше 3 місяців тому, переведений на англійську мову і належним чином завірений. Допускається також пред'явлення копії сторінки закордонного паспорта, що містить адресу місця проживання, проте в такому випадку слід докласти і першу сторінку закордонного паспорта);
 • Резюме;
 • Якщо акціонером є юридична особа, необхідно надати список директорів і акціонерів, копію статуту і актуальну виписку з торговельного реєстру;
 • Бізнес план.
 

 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

Вибираючи SIGTAX - ви вибираєте надійність і високу якість послуг. Ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами і намагаємося надавати відповіді на всі запити в найкоротші терміни.

Купуючи готову компанію в Сінгапурі, ви отримуєте привілей економити час і гроші, і що не менш важливо - працювати з досвідченими професіоналами SIGTAX.