Реєстрація торгової марки у Швейцарії

 »  
Реєстрація торгової марки у Швейцарії
Реєстрація торгової марки - одна з найбільш популярних процедур в світі, особливо в Швейцарії. Країна відома тим, що в ній знаходяться численні інноваційні компанії, які покладаються на унікальність своїх продуктів і послуг для отримання прибутку.
 
Якщо ви хочете бути одним з фізичних / юридичних осіб, які захищають свої авторські права, SIGTAX може вам допомогти. Ми допоможемо вам зареєструвати будь-яку з 3 категорій торгових марок в Швейцарії.
 
Ці категорії:
1. Колективні торгові марки - використовуються для представлення продукції декількох компаній.
2. Індивідуальні торгові марки - використовуються для позначення продукції окремої швейцарської компанії.
3. Гарантійні торгові марки - використовуються для позначення товарів з певними якостями і властивостями.
 
У процесі реєстрації торгової марки заявник повинен вказати клас товарів, представлених під торговою маркою.
 
Важливо визначити, що права на торгову марку можуть бути оскаржені протягом перших 5 років після реєстрації. Протягом цього періоду інвестор може легко втратити дані права через різні обставини. Юристи SIGTAX готові допомогти вам відразу після реєстрації і допоможуть вирішити будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися протягом наступних років, але якщо все зробити правильно, то проблем не буде.
 
 

 

Чому з SIGTAX вигідно працювати

SIGTAX допоможе вам без проблем зареєструвати вашу торгову марку в будь-якій юрисдикції, дозволяючи вам зосередитися на інших важливих аспектах вашого бізнесу, таких як зростання бізнесу.
 

Послуги SIGTAX по реєстрації торгової марки в Швейцарії не тільки допомагають заявнику зрозуміти закон, а й допомагають у підготовці необхідних документів.
Перелік Документів:
 
o Копії документів, що засвідчують особу, наприклад паспорт, віза або національне посвідчення особи;
o Підтвердження адреси заявника;
o Корпоративні документи компанії;
o Зображення, на якому зображений знак (логотип, слово, слоган або символ), який буде використовуватися в якості товарного знака;
o Довіреність у разі, якщо процес реєстрації виконував хтось інший, крім власника торгової марки;
o Аффідевіт користувача;
o Належним чином заповнена форма заяви на реєстрацію торгової марки.
 
 
 

Вибір торгової марки
Зразок, який ви обратиме для реєстрації торгової марки, може бути будь-яким графічним зображенням, наприклад літери, слова, цифри, логотипи або тривимірні форми, кольору або будь-яке поєднання цих елементів.
 
Ви також можете використовувати розпізнавальні знаки, котрі включають музичні об'єкти, мітки положення, голограми або рухомі зображення.
 
Знаки можуть бути відхилені в реєстрації відповідно до Закону про захист торгових марок, якщо вони:
 
Ø вже використовуються (якщо вони не набули іншого значення);
Ø форми, які вважаються технічно необхідними або не точно відображають характер товарів;
Ø ознаки, які зазвичай вводять в оману; або ж знаки, що суперечать суспільної моралі, політиці або чинному законодавству.
 
 
Документи
 
Очікується, що заявник надасть всі відповідні і достовірні документи відповідно до вимог закону.
 
 
Платежі
 
Вартість реєстрації торгової марки на 10 років в Швейцарії може скласти 550 швейцарських франків. Це відноситься до будь-яких 3 класів товарів і послуг, які ви вибираєте. За додаткові послуги ви заплатите додатково 100 швейцарських франків за кожний клас. Якщо вам потрібен більш швидкий процес розгляду, ви повинні будете заплатити 400 швейцарських франків.
 

1. Провести пошук
 
Ви повинні переконатися, що торгова марка, яку ви хочете зареєструвати,  не порушує права інших торгових марок або права інших осіб. Виконання пошуку також допоможе вам дізнатися, чи не використовується ваша торгова марка або не зареєстрована вона під іншою компанією.
 
2. Подати заявку через електронну торгову марку
 
Після пошуку подайте онлайн-заяву з використанням електронного торгової марки (електронна система подачі зявки). Крім того, ви можете зареєструватися за допомогою форми, представленої Швейцарським федеральним інститутом інтелектуальної власності (IPI). 
 
3. Експертиза при подачі
 
Ви повинні вказати продукти або послуги, для яких ви реєструєте торгову марку. Це можна зробити за допомогою Міжнародної класифікації товарів і послуг, запровадженою відповідно до Ніцькою угодою. В системі усі товари і послуги згруповані по 45 класам.
NB: Після реєстрації торгової марки перелік наданих вами товарів і послуг не може бути розширено. Отже, ви повинні переконатися, що ви точно вказали всі свої товари / послуги для вашого бізнесу в своєму додатку.
 
Додаток доступний на Swissreg
 
Подана заява з'явиться на сайті https://www.swissreg.ch/. Вам слід регулярно перевіряти статус заявки тут.
 
Формальна експертиза та експертиза по суті
 
Протягом цього періоду ваші товари і послуги, а також відправлена ​​вами форма будуть ретельно перевірені. Реєстратор також перевірить, чи немає в вашій заяві істотних недоліків. Якщо виникне заперечення, ви отримаєте письмове повідомлення про усунення проблеми.
 
Публікація на Swissreg
 
Якщо не буде заперечень з боку Реєстратора, ваша торгова марка буде негайно опублікована на сайті www.swissreg.ch. На цьому етапі будь-яка особа може заперечити проти реєстрації.
 
Сертифікат реєстрації
 
Якщо після закінчення цього терміну проти вашої торгової марки не надійшло ніяких заперечень, ви отримаєте Свідоцтво про реєстрацію від Реєстратора.
 
Що таке продовження?
 
Зареєстрований торгова марка охороняється терміном на 10 років. SIGTAX буде поруч, щоб представляти допомогу на всьому етапі реєстрації і нагадувати вам, коли закінчується термін дії захисту вашої торгової марки.
 

 

Поширені запитання

П: Чи потрібно вам представити доказ того, що ви використовуєте торгову марку для цілей реєстрації / продовження?
В: У Швейцарії не потрібно доказів ні для продовження, ні для реєстрації торгової марки. Однак що стосується кольорових торгових марок, заявники повинні будуть довести відмітний характер, який буде придбаний в результаті їх використання.
 

 

П: Хто може зареєструвати вашу торгову марку в Швейцарії?
В: Будь-яка юридична особа з відповідною документацією може подати заявку і отримати торгову марку.
 

 

П: Які можливі способи подолання підстави заперечення проти використання торгової марки?
В: Ви повинні представити докази до офісу права інтелектуальної власності, що заперечення по абсолютним підставам немає. В якості альтернативи ви можете стверджувати, що ваша торгова марка придбала вторинне значення в результаті використання.
 

 

П: Скільки часу може зайняти реєстрація торгової марки (TM) в Швейцарії?
В: Для реєстрації торгової марки може знадобитися від 10 до 12 місяців з моменту оплати реєстраційного збору до отримання Свідоцтва про реєстрацію.
 

 

П: Чи можливо, щоб торгова марка придбала відмітний характер в результаті використання?
В: Звичайно. Однак заявник повинен довести, що знак використовувався в країні протягом 10 років до подачі заявки.