Реєстрація компанії на Кіпрі

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ НА КІПРІ

 

SIGTAX спеціалізується на реєстрації компаній на Кіпрі. Наш унікальний підхід у поєднанні зі спеціалізованими галузевими знаннями та глобальним світоглядом дозволяє нам передбачати потреби наших клієнтів і надавати оригінальні, довгострокові та суттєві рішення.

Завдяки сприятливому податковому режиму, Кіпр є однією з найпопулярніших країн для ведення бізнесу в рамках ЄС. Уряд Кіпру запровадив ряд податкових пільг для того, щоб дозволити іноземним корпоративним клієнтам та інвесторам досягти оптимізації оподаткування за допомогою юридичних і контрольованих засобів.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТИПИ КОМПАНІЙ НА КІПРІ

Тип компанії на Кіпрі залежить від організаційної структури, а також сфери діяльності.

 

1.Приватна компанія, обмежена акціями (приватне АТ).

Будь-яка людина може зареєструвати приватну компанію на Кіпрі, так як це може зробити навіть один акціонер. Максимальна кількість акціонерів - 50, акціонери обмежені у передачі своїх акцій іншим особам. Такий тип не передбачає публічну підписку на свої акції або боргові зобов'язання.

 

2.Публічна компанія, обмежена акціями (публічне АТ).

Ця компанія може запропонувати свої акції громадськості та отримати лістинг на фондовій біржі. Крім того, у неї є й інші особливості:

 • публічна компанія повинна мати не менше 7 учасників, максимальний ліміт не встановлений;
 • мінімальний акціонерний капітал 25 630 євро;
 • мінімум 2 директора;
 • якщо директора призначаються Статутом, письмову згоду директорів має бути дано під час реєстрації;
 • акції не можуть бути розміщені до тих пір, поки компанія не отримає сертифікат для розміщення в Реєстрі компаній.

 

3.Компанія, обмежена гарантією.

Може бути сформована як зі статутним капіталом, так і без нього. Члени компаній без статутного капіталу виступають гарантами, а не акціонерами. Відповідальність учасників компанії обмежена відповідно до установчого документу сумою, яку учасники прийняли на себе відповідно при внесенні вкладу в активи товариства у разі його ліквідації.

 

4.Партнерство.

На Кіпрі існують два типи партнерств, доступних для реєстрації - повне та обмежене партнерство. Вони не вважаються окремими господарюючими суб'єктами від своїх власників.

Для створення партнерства потрібно як мінімум два учасники. Найбільш відмінною рисою обмежених партнерств на Кіпрі є те, що принаймні один або більше повних партнерів повинні будуть нести необмежену відповідальність, у той час як інші партнери будуть нести обмежену відповідальність.

 

5.Трасти.

Завдяки численним податковим пільгам, трасти на Кіпрі стають все більш поширеними. Вони є відмінним рішенням в області оподаткування та планування нерухомості для іноземців. Вони значно знижують податкове навантаження для довірителя.

 

Навіщо відкривати компанії на Кіпрі

 • Англійська мова. Кіпр - колишня британська колонія, тому англійська мова є другою офіційною мовою, та англійське право впроваджено в правову систему;

 • Інвестиції. Острів має величезний приплив прямих іноземних інвестицій, наприклад, тільки в 2018 році він склав 3285 мільйонів доларів США;

 • Доступний бізнес. Кіпр займає 57-е місце в доповіді Світового банку "Ведення бізнесу" за 2019 рік з точки зору легкості ведення бізнесу;

 • Ставка корпоративного податку 12,5%. Одна з найнижчих ставок корпоративного податку в ЄС.

 • Рай для Холдингу. Кіпр добре відомий як юрисдикція, чиї податки вигідні для холдингових компаній. Існує повне звільнення від податку на прибуток, отриманий від дивідендів, отриманих за кордоном, або від прибутку постійних представництв в інших країнах при певних обставинах;

 • Відкриття банківських рахунків. Кіпр має добре розвинену банківську систему з надзвичайно легкими процедурами відкриття банківських рахунків. Більшість банків дозволяють відкривати банківські рахунки онлайн;

 • Не передбачено мінімального статутного капіталу. Ви можете сформувати акціонерне товариство без зобов'язань по оплаті статутного капіталу.

Основним документом в процесі формування компанії поряд з іншими особистими документами є Статут. Документи будуть використовуватися виключно в цілях реєстрації компанії і не будуть передані третім особам, крім Реєстратора компаній.

Нам будуть потрібні наступні документи від акціонерів, кінцевих бенефіціарів власників (UBO) і директорів компанії:

 

 1. Засвідчені копії паспортів акціонерів / UBO / директорів / секретаря компанії;
 2. Останній рахунок за комунальні послуги не більше 3 місяців з зазначенням адреси проживання особи;
 3. Резюме.

У більшості випадків акціонерами кіпрських компаній є юридичні особи. В цьому випадку для створення компанії будуть потрібні завірені статутні документи та виписка з бізнес-реєстру в країні походження.

Основними установчими документами кіпрської компанії будуть:

 

 1. Статут - встановлює основні правила і положення компанії, зокрема, положення, що стосуються управління діяльністю компанії її директорами, виборів і повноважень голови ради директорів, комітетів директорів, конфлікту інтересів та ін.
 2. Установчий договір - це документ, який визначає структуру капіталу і цілі реєстрованої компанії.

Ці документи повинні бути засвідчені на Кіпрі. Вони можуть бути двомовними на грецькому та англійською мовами.

 

 

SIGTAX керує процесом реєстрації компанії у ваших інтересах. Процедура створення компанії на Кіпрі в основному однакова для всіх господарюючих суб'єктів, вона має просту і зрозумілу структуру.

У послуги формування компанії входить:

 1. Допомога у виборі відповідного типу компанії відповідно до вашої підприємницької діяльністі.
 2. Допомога у пошуку доступної назви компанії та резерву доступної назви для реєстрації.
 3. Складання установчого договору і статуту компанії. Засвідчення установчого договору і статуту компанії, свідоцтв директорів і секретаря, юридичної адреси і акціонерів.
 4. Надання документів компанії Реєстратору компаній та отримання завіреного свідоцтва про реєстрацію.

Ми надаємо широкий спектр послуг підтримки як під час реєстрації компанії, враховуючи номінального директора та секретаря, реєстраційну адресу для зберігання статутних документів та отримання пошти, так і під час подальшої господарської діяльності.

Ставка корпоративного податку - 12.5%.

 

Податок у джерела виплати - Кіпр не стягує податок у джерела виплати з дивідендів, відсотків і роялті, які виплачуються нерезидентам. Проте, 10% податок, утримуваний у джерела виплати, стягується з роялті, отриманих від прав, які використовуються на території Кіпру.

 

Дивіденди. Дивіденди, отримані кіпрськими компаніями, звільняються від усіх податків, за винятком дивідендів з іноземних джерел, які відраховуються для цілей оподаткування компанії-платника.

 

Ставки податку на прибуток з фізичних осіб є прогресивними в діапазоні від 0% до 35%.

Податки на Кіпрі

ПДВ - 19%.

 

Роялті та відсотки обкладаються податком за стандартною ставкою 12,5%.

 

Податок на приріст капіталу. Кіпр звільнений від податку на прибуток від продажу акцій та інших цінних паперів. Саме тому Кіпр є популярним місцем для торговців цінними паперами.

 

Ніякого податку на багатство або податку на спадщину. Немає податку на нерухомість і муніципальних податків.

 

Система IP-боксів - 80% відрахування для інтелектуальної власності.

 

Податкові збитки можуть переноситися на п'ять років, але не можуть переноситися на зворотну сторону.

 

Звітність.

Корпорації на Кіпрі зобов'язані подавати фінансову звітність згідно з відповідними положеннями Закону Кіпру "Про компанії", гл. 113 і Міжнародних стандартів фінансової звітності.

Річні звіти та аудійована фінансова звітність можуть бути представлені в режимі онлайн Кіпрському реєстратору компаній протягом 28 днів після закінчення фінансового року.

Річна податкова декларація повинна бути подана протягом 15 місяців після закінчення року.

Застосовуються стандарти бухгалтерського обліку Міжнародних стандартів фінансової звітності.

ЧОМУ SIGTAX?

 • Компанія SIGTAX вже кілька десятиліть об'єднує компанії у багатьох країнах світу і закріпила за собою стійку позицію у корпоративній галузі. Ми спеціалізуємося на консолідації компаній на Кіпрі за допомогою швидкого і спрощеного процесу.

 • Наша команда експертів має великий досвід і глибокі знання корпоративної індустрії на Кіпрі. Ми пишаємося сильною мережею з кіпрських банківських установ, а також системою органів влади. Таким чином, працюючи з SIGTAX, ви можете бути впевнені, що процес реєстрації буде швидким і рентабельним навіть у найскладніших ситуаціях. Крім того, ми надаємо відмінне обслуговування клієнтів, мінімізуємо бюрократичні процедури, забезпечуємо конфіденційність і надаємо єдине рішення.

 • Компанія SIGTAX вже кілька десятиліть об'єднує компанії у багатьох країнах світу і закріпила за собою стійку позицію у корпоративній галузі. Ми спеціалізуємося на консолідації компаній на Кіпрі за допомогою швидкого і спрощеного процесу.

 • Наша команда експертів має великий досвід і глибокі знання корпоративної індустрії на Кіпрі. Ми пишаємося сильною мережею з кіпрських банківських установ, а також системою органів влади. Таким чином, працюючи з SIGTAX, ви можете бути впевнені, що процес реєстрації буде швидким і рентабельним навіть у найскладніших ситуаціях. Крім того, ми надаємо відмінне обслуговування клієнтів, мінімізуємо бюрократичні процедури, забезпечуємо конфіденційність і надаємо єдине рішення.