Готовий бізнес в Польщі

 »  
Готовий бізнес в Польщі
З компанією SIGTAX процес придбання готового бізнесу ніколи не буде складним завданням для Вас.
 
Присутня в 12 країнах ЄС, включаючи Польщу, SIGTAX працює з приватними підприємцями, корпоративними клієнтами та компаніями. Він надає послуги з реєстрації компаній, ведення бухгалтерського обліку, податкового планування, корпоративного адміністрування і трастовим послугам.
 
Команда експертів в області права і менеджменту допоможе вам створити офшорний бізнес вашої мрії.
 

Види підприємств, які Ви можете придбати в Польщі

У Польщі можна легко знайти готові корпорації і товариства.

Корпорації

 

 • Акціонерне товариство - це бізнес, яким спільно володіють акціонери. Кожен акціонер компанії володіє певною часткою акцій, представлених його / її акціями.
 • Товариство з обмеженою відповідальністю - це приватна компанія, власники якої несуть юридичну відповідальність за свої борги. Однак, відповідальність власників обмежена їх внесками до статутного капіталу. 

 

Товариства

 

 • Повне товариство - це спільне підприємство, в якому два або більше людини погоджуються розділити свій прибуток, активи, юридичні та фінансові зобов'язання.
 • Обмежене товариство - існує, коли в бізнесі беруть участь більше двох партнерів, як і в загальному товаристві. Однак, деякі з партнерів можуть нести відповідальність тільки в межах капіталу, який вони інвестували.
 • Товариства з обмеженою відповідальністю - це структура, що складається з партнерів із зобов'язаннями, які обмежені розміром вкладеного ними капіталу.
 • Акціонерне товариство з обмеженою відповідальністю - потрібно як мінімум один генеральний партнер та один акціонер. Кожен з них може бути як фізичним, так і юридичною особою. Генеральний партнер несе відповідальність за зобов'язаннями і заборгованостях компанії, в той час як акціонер ні за що не відповідає.

Акціонер стає відповідальним лише за борг або зобов'язання, що виникло в результаті судового позову, який він ініціював за межами своєї юрисдикції.

Товариство з обмеженою відповідальністю і повне товариство є найбільш поширеними видами діяльності в Польщі.

 

Переваги покупки готового бізнесу в Польщі

 • Більшість іноземних інвесторів вважають за краще придбати готову компанію, так як це економить стільки грошей і часу. Це зручніше, ніж починати нову компанію;

 • Інвестори також економлять час і енергію, необхідні для найму працівників. Новий власник бізнесу може просто поглинути співробітників, які вже мають досвід роботи в компанії. Незважаючи на те, що можуть бути внесені деякі зміни до складу робочої сили, не так вже й багато ресурсів знадобиться для найму і персонального навчання;

 • Якщо бізнес схильний до торгівлі, професійні юристи SIGTAX допоможуть вам отримати номер EORI. Ви не спітнієте у всіх цих паперах;

 • Так як Польща є державою з різноманітними можливостями для бізнесу, насправді, легше познайомитися з новими діловими партнерами. Це означає, що легше укладати нові угоди і рости. З готової фірмою це не займе багато часу, так як більшість фірм без коливань ведуть бізнес з фірмами, у яких вже є ім'я на ринку;

 • Придбання компанії з хорошим корпоративним іміджем також дозволить Вам швидко отримувати кредити від кредиторів.

 • SIGTAX дає можливість купити фірму, яка користується довірою і має хорошу репутацію.

Документація, необхідна для офшорної компанії

 Належна документація повинна бути легко доступна при покупці компанії в Польщі. Коли все готово, процес можна закінчити в короткі терміни.

Крім того, наявність належної юридичної документації запобіжить лазівки, які будуть загрожувати Вашому бізнесу ще довгий час після його створення. SIGTAX подбає про те, щоб все було на місці.

Наступні документи знадобляться від кінцевих бенефіціарів власників (UBO), директорів і зацікавлених осіб компанії.

 • Паспорти або копії посвідчень особи, домашні адреси, адреси електронної пошти та номери телефонів секретаря, директорів і зацікавлених осіб,
 • Підтвердження місця проживання
 • Свідоцтва про проходження поліцейського контролю
 • Резюме
 • Статут
 • Список акціонерів і директорів
 • Виписки з місцевих комерційних регістрів

Ці документи повинні бути доступні відповідно до польського законодавства. Адвокати SIGTAX допоможуть Вам переконатися, що всі необхідні документи є в наявності.

 

Навіщо вам потрібен SIGTAX?

Для швидкого і незаперечного процесу вам потрібен SIGTAX, щоб організувати роботу з документами і проконтролювати всі юридичні питання. Крім того, SIGTAX проведе юридичну перевірку компанії, яку ви хочете купити. Це робиться для перевірки прихованих проблем і фінансової та юридичної відповідальності.

 Для цих процесів в SIGTAX є фахівці, які включають в себе:

 • Юристи, які добре розбираються в польському та міжнародному праві. Юристи мають достатній досвід, щоб допомогти вам у всіх юридичних процесах покупки готової компанії.
 • Інвестиційні банкіри для оцінки фінансової стійкості компанії, що купується.
 • Фахівці з кадрів для надання допомоги в адміністративних процесах даної компанії.
 • IT-фахівці, для проведення аудиту та реконфігурації комп'ютерних мереж і систем компанії, при необхідності, після зміни власника.

 

Комплексна перевірка

 

Для повного розуміння готової компанії, яку Ви хочете придбати;

Перший крок

SIGTAX буде здійснювати пошук всієї публічної інформації щодо даної компанії. Буде знайдена інформація в блогах, новинах, списках вакансій, на веб-сторінках, в документах SEC, а також будь-яка інша важлива інформація.

Другий крок

Буде проведена ретельна екскурсія по об'єктах компанії. Будуть розглянуті ділові документи та проведені зустрічі з керівництвом компанії.

 

Отримана інформація допоможе SIGTAX надати її вам:

 • фактичні цифри на місцях;
 • приховані юридичні проблеми, якщо такі є;
 • фінансові дані бізнесу за 3-5 років;
 • характер співробітників;
 • затребуваність продуктів компанії, представлених на ринку;
 • резюме топ-клієнтів компанії
 • різні способи зробити компанію краще
 • огляд щорічних виплат власнику
 • вимоги власника бізнесу.

SIGTAX надасть вам звіти про результати, щоб ви могли наочно побачити статус компанії. Вам буде повідомлено, чи відповідає компанія Вашим цілям. Велика частина інформації буде корисна під час переговорів.

 

Підготовка документів

Вам також буде потрібно SIGTAX при оформленні юридичних документів, необхідних для завершення покупки.

 

Угода про нерозголошення (NDA)

Це документ, що забезпечує конфіденційність інформації. Після його підписання ніяка інформація про цю компанію не може бути передана другорядного персоналу.

 

Вказівка на зацікавленість

Ви пишете цей документ, який показує ваше бажання укласти угоду з власником компанії.

 

Лист про наміри (LOI)

Це офіційний письмовий документ, в якому йдеться про Ваш інтерес до покупки компанії після того, як Ви оціните її гідності. 

 

Меморандум про конфіденційну інформацію

Складається з короткого викладу діяльності компанії від ринкових і виробничих можливостей до фінансової інформації і процесів проведення аукціонів.

 

Договір купівлі-продажу

Цей документ є юридично обов'язковим договором, який складається, коли покупець і продавець укладають офіційну угоду.

SIGTAX допоможе вам на кожному кроці, надасть вам інформацію і розуміння. Це дозволить вам приймати зважені рішення без майбутніх ризиків.

Важливо також відзначити, що в разі змін, які Ви хочете внести в структуру компанії, Ви повинні зареєструвати їх в Польському торговому реєстрі.

Нагадуємо також, що необхідно провести офіційну реєстрацію нового правління і оновити Статут.

Якщо вам необхідно внести подальші зміни, такі як поява нової назви компанії або введення нових видів діяльності, SIGTAX завжди буде поруч, щоб допомогти вам.

 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

SIGTAX надасть вам повну допомогу в процесі купівлі-продажу готового бізнесу в Польщі і організації всього процесу, а також в усуненні бюрократичних і юридичних перешкод. Ми пропонуємо компанії різних типів і допоможемо вам знайти найкраще рішення для вашого бізнесу.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб уточнити актуальні пропозиції. Ми зробимо процес покупки компанії в Польщі якомога простішим, швидшим і легким для вас.