Відкриття банківського рахунку в Бельгії

 »  
Відкриття банківського рахунку в Бельгії
Бельгія відома своєю сучасною і складною банківською системою.
Якщо ви хочете відкрити рахунок в банку в цій країні, ви можете отримати багато переваг.
 
Наприклад, банкіри можуть легко управляти рахунками за допомогою автоматизованих банківських процесів.
 
Це дозволяє їм контролювати свої банківські рахунки з будь-якої точки світу.

 

 

Вимоги для відкриття банківського рахунку в Бельгії?

 
Будь-яка фізична або юридична особа може відкрити банківський рахунок в Бельгії. Процес відкриття рахунку простий і не займає багато часу. Якщо ви іноземець, що бажає відкрити рахунок в банку, ви можете або відвідати філію обраного вами банку, або зареєструватися віддалено через Інтернет. Деякі банки можуть дозволити вам відкрити рахунок віддалено перед переїздом в країну. Банк може запросити ваші документи такі як паспорт або підтвердження адреси.
 

Вибір банку в Бельгії

У Бельгії існують безліч банків. Нижче перераховані кращі банки для вашого вибору, з якими вам може бути цікаво працювати.
 

Цей банк включає 700 відділень і близько 4000 банкоматів в державі Бельгія. Включаючи, практичний-сайт, який переведений на кілька мов, такі як німецьку, голландська, англійська і французька. Кандидатам необхідно надати документи, що засвідчують особу, або посвідку на проживання. Також необхідно заповнити заявку, надану банком.
 
Переваги - клієнти BNP Paribas Fortis можуть отримати доступ до:
 
 • Різних банківських пакетів: - пропонує більше 3 поточних рахунків за 3 євро в місяць;
 • Преміум-пакет: - який дозволяє позичальникам повернути свої щомісячні платежі, тобто при дотриманні певних умов;
 • Базовий пакет: - рахунок для осіб, які не досягли 18 річного віку. Також вони можуть отримати банківську карту з поповненим рахунком.
 
Недоліки
 
Платформа онлайн-банкінгу могла б використовувати більше іноземних мов.
 

Подібно BNP Paribas Fortis, ING Bank має понад 700 відділень в країні. У нього також є веб-сайт англійською, голландською та французькою мовою. Кандидати повинні надати документи, що посвідчують особу, та підтвердження адреси, а також анкету.
 
Переваги
 
Банк пропонує рахунок з «легким доступом», який не вимагає оплати банківських комісій. Доступний обліковий запис, відомий як Green Account, для якого потрібно всього близько 40 євро на рік. З цим обліковим записом у вас є доступ до різних варіантів заощаджень. У вас є можливість відкладати гроші на нерухомість або на освіту вашої дитини і т. Д.
 

У 2018 році KBC відкрила 66 своїх філалів. Це дозволило клієнтам отримати широкий доступ до його фізичних офісів. Однак з банку можна легко отримати доступ в режимі онлайн через його веб-сайт, який підтримує голландський, німецький, англійський та французьку мови. Щоб відкрити рахунок, необхідний паспорт, підтвердження адреси проживання, а також заповненая заявка.
 
Переваги
 
 • Доступні два рахунки: поточний рахунок «Базовий» та «Преміум». В цей час, як поточний рахунок Plus приваблює комісію 2 євро в місяць, що є повністю безкоштовним.
 • Доступ ще один аккаунт, призначений для осіб молодше 24 років.
 
Недоліки
 
 • В банку менше відділень та банкоматів в Бельгії. Клієнти можуть багато в чому залежними від онлайн-платформи.
 
 

Argenta Spaarbank пропонує банківські послуги в Бельгії та інших країнах. Будь-яка зацікавлена ​​особа (фізична / юридична особа) може відкрити рахунок, надавши свої особисті або корпоративні документи.
 
Переваги
Argenta пропонує позики, іпотечні кредити, заощадження, дебетові картки, гарантійні депозити, пенсійні плани, послуги онлайн-банкінгу і т. Д. Вони доступні на відносно розумних умовах.
 
 
 
 

Штаб-квартира цього банку знаходиться в Антверпені. Щоб відкрити рахунок в цьому банку, ви відвідаєте його найближчого відділення і надасте свій паспорт, підтвердження адреси і заповнену форму заявки. Банк також пропонує онлайн-послуги. Його веб-сайт можно зайти на наступних мовах: німецька, російська, іспанська, португальська, китайська, японська, французька, італійська та англійська мови.
 
Переваги
 
 • Delen Private Bank має добре розвинену платформу онлайн-банкінгу. Веб-сайт можна використовуватися на різних мовах.
 • Він допомагає клієнтам в управлінні активами і плануванні нерухомості.
 
Недоліки
 
Переважно для великих організацій, ніж для людей які просто займаються бізнесом.
 
 

Інші провідні місцеві банки в Бельгії:

 • Crelan
 • Beobank
 • Belfius Bank
 

Міжнародні банки в Бельгії включають:

 • Commerzbank
 • Bank of America
 • ABN-AMRO
 • BBVA
 • Citibank Europe
 • Rabobank
 • Deutsche Bank
 • Santander
 • HSBC

Документи, необхідні для відкриття рахунку в Бельгії

· Паспорт або посвідка на проживання;
· Підтвердження адреси у вигляді квитанції за комунальні послуги;
· Заповнена та підписана анкета.
 
Коли все буде відправлено, буде потрібно менше місяця, щоб отримати підтвердження вашої нової облікового запису та отримати всю необхідну інформацію, включаючи паролі і кредитні карти для вашого профілю.
 

Переваги і недоліки відкриття рахунку в Бельгії

Переваги
 
· Швидкий і простий процес
Процедура відкриття рахунку в Бельгії відносно проста і швидка.
 
· Менше паперової роботи
Для реєстрації не потрібно великої кількості документів. Людина реєструється, просто відправивши своє посвідчення особи, посвідку на проживання і заповнену форму заяви.
 
· Невеликі витрати
Вартість реєстрації банківського рахунку в Бельгії відносно невисока. Залежно від того, який тип облікового запису ви хочете і в якому банку, ви можете зареєструватися безкоштовно.
 
· Зручність
Якщо ви працюєте або ведете бізнес, вам обов'язково потрібно мати рахунок в місцевому банку. Це дозволяє вам отримувати зарплату і сплачувати рахунки більш швидким способом.
 
· Створення кредитного рейтингу
Банківський рахунок в Бельгії дозволить вам створити кредитну історію. Це може стати в нагоді, коли ви відчуваєте необхідність отримати кредит.
 
· Підвищені відсоткові ставки
Можливо, що у бельгійських банків більш високі процентні ставки в порівнянні з банками вашої країни. Крім того, ви можете дізнатися, що в банках Бельгії нижчі банківські збори.
 
Мінуси
· Оскільки в Бельгії багато компетентних банків, процес пошуку кращого банку може виявитися втомним;
· З деякими банками можна зіткнутися з важкими умовами;
· Якщо коли-небудь виникнуть юридичні проблеми з міжнародними банками, для їх вирішення може знадобитися час.

 

Чому з SIGTAX легко працювати

Робота з SIGTAX значно спрощує процес відкриття рахунку. Фірма складається із співробітників, які добре розбираються в бельгійських і міжнародних законах.
 
 
 

 

Поширені запитання

П: Яку дебетову карту найкраще використовувати в Бельгії?
В: Приймаються всі кредитні карти. Ви можете використовувати будь-яку дебетову карту, якщо вона активована в мережі Cirrus або Maestro. Однак карта VISA розглядається як найкраща.
 
П: Яка валюта використовується в Бельгії?
В: Бельгія використовує євро з 1999 року. Євро замінив місцеву валюту, бельгійський франк.
 
П: Чи достатньо мого паспорта в якості посвідчення особи?
В: Чинний паспорт може легально використовуватися в якості документа, що посвідчує особу, під час процесу створення облікового запису.
 
П: Чи існують ліміти на зняття коштів в Бельгії?
В: У Бельгії немає лімітів на зняття коштів.