Готовий бізнес в Бельгії

 купити готовий бізнес в бельгії

Протягом десятиліть SIGTAX надає допомогу з реєстрації компаній в багатьох країнах світу. За ці роки ми закріпили міцні позиції в корпоративному секторі. Наші експерти готові допомогти вам придбати готову компанію в Бельгії, і пройти з вами через всі бюрократичні процедури, необхідні для ведення бізнесу в Бельгії.

Види компаній, які можна купити в Бельгії

Купуючи офшорну компанію в Бельгії, ви можете вибрати одну з компаній, зареєстрованих як публічні акціонерні товариства (SA / NV), приватні компанії з обмеженою відповідальністю (SPRL / BVBA), а також кооперативні компанії з обмеженою відповідальністю (SCRL / CVBA). У деяких випадках, можуть застосовуватися обмеження на передачу акцій. Нижче наведені основні характеристики кожного типу компанії.

 

Публічне акціонерне товариство (PLC) [Naamloze Vennootschap / Societe Anonyme].

Відповідно до бельгійського законодавства, принаймні два акціонери можуть відкрити PLC, кожен акціонер вносить фіксовану суму статутного капіталу. Відповідальність акціонерів обмежена розміром вкладу у статутний капітал. Компанія повинна мати мінімум 3-х директорів.

Перш ніж почати свою діяльність, така компанія залучає:

• не менше 2-х акціонерів і 3-х директорів або членів ради директорів.

• мінімум 61 500 євро зареєстрованого статутного капіталу, з яких 6 200 євро сплаченого капіталу.

 

Приватне товариство з обмеженою відповідальністю (PLLC) [Besloten Vennootschap met Beperkte Aansprakelijkheid (BVBA) / Société Privée Responsabilité Limitée (SPRL)].

Такі компанії створюються не менш як двома акціонерами, кожен з яких вносить фіксований розмір статутного капіталу. Відповідальність акціонерів обмежена розміром вкладу у статутний капітал. До основних умов ведення бізнесу відносяться:

• Мінімум 2 акціонера;

• Мінімальний сплачений капітал 6 200 євро;

• Мінімум 18 500 євро зареєстрований капітал.

 

Кооперативна компанія з обмеженою відповідальністю (SCRL / CVBA) [société coopérative à responsabilité limitée / coöperatieve vennootschap met beperkte aansprakelijkheid].

Компанія такого типу повинна складатися не менше ніж з трьох осіб. У статут повинні бути включені наступні положення:

• Добровільне членство;

• Рівність або обмеження права голосу на загальних зборах;

• Призначення загальних зборів ради директорів і спільних уповноважених аудиторів;

• В цілому, директорат діє на безоплатній основі і дивіденди не можуть перевищувати 6%.

 

Готові компанії в Бельгії і передача акцій вже зареєстрованої компанії - це складна процедура, яка завжди вимагає повідомлення Бельгійського торгового реєстру.

 

Інвестор, який хоче придбати акції, повинен надати новий список акціонерів, поточну адресу і договір купівлі-продажу акцій бельгійської компанії. Процес передачі компанії завершується після посвідчення угоди нотаріусом. Нові власники можуть також змінити назву та адресу компанії, зареєструвавши зміни в місцевому торговому реєстрі.

 

Будь-яка готова компанія в Бельгії повинна мати наступне:

  • статут;

  • юридичну адресу;

  • свідоцтво про реєстрацію;

  • номер платника податку на додану вартість (ПДВ).

Новий власник повинен призначити нового директора компанії і може починати операційну діяльність після того, як всі кроки будуть завершені. Якщо ви хочете купити готовий бізнес в Бельгії, ви повинні перевірити, чи немає у компанії зобов'язань і чи немає заборгованостей з оплати податків, внесків на соціальне забезпечення або інших претензій.

Ми рекомендуємо інвесторам, які бажають придбати офшорну компанію в Бельгії отримати юридичну допомогу наших юристів.

Переваги придбання готового бізнесу в Бельгії

Швидка і прозора процедура придбання компанії в Бельгії допоможе вам миттєво почати бізнес. 

Крім того, у такій компанії буде можливість легко отримати банківський кредит, так як вона вже створена і не має ні боргів, ні зобов'язань. Одним з головних моментів, які необхідно враховувати при покупці бізнесу в Бельгії, є проведення повної юридичної перевірки компанії перед підписанням договору купівлі-продажу акцій.

Незважаючи на те, що придбання готової компанії може бути схоже на процес реєстрації нової компанії, основна відмінність полягає в кількості затраченого часу.

Якщо ви зацікавлені в реєстрації нової компанії в Бельгії, будь ласка, ознайомтеся зі статтею на нашому сайті "Реєстрація компанії / бізнесу в Бельгії".

 

Документи, необхідні для купівлі фірми в Бельгії

 

Нам будуть потрібні наступні документи від нових власників і директорів компанії:

- Завірені копії паспортів акціонерів / директорів;

- Останній рахунок за комунальні послуги не пізніше 3 місяців, в якому вказана адреса

проживання особи;

- Резюме;

-Довідка про несудимість;

- Якщо акціонером є компанія, копія свідоцтва про реєстрацію та офіційний список

директорів і акціонерів;

 

Чому вигідно працювати з SIGTAX?

SIGTAX надасть вам повну допомогу в процесі купівлі-продажу готового бізнесу в Бельгії і організації всього процесу, а також в усуненні бюрократичних і юридичних перешкод. Ми пропонуємо компанії різних типів і допоможемо вам знайти найкраще рішення для вашого бізнесу.

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб уточнити актуальні пропозиції. Ми зробимо процес покупки компанії в Бельгії якомога простішим, швидшим і легким для вас.