Реєстрація компанії в Україні

Ми спеціалізуємося на формуванні компаній в Україні шляхом швидкого і легкого процесу, який дозволяє Вам зосередитися на ключових аспектах Вашого бізнесу.

Типи компаній в Україні 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю

ТОВ є найбільш розповсюдженим варіантом для малого і середнього бізнесу. У Німеччині, так само відоме як GmbH, в Польщі - Sp. z.o.o., Чехії - s.r.o., в Британії - Ltd. Відповідальність засновників обмежено сумою інвестицій в бізнес і, в цьому випадку, засновники не несуть відповідальність особистими активами перед боргами компанії. бізнес в Україні

 

Акціонерне товариство

АТ (JSC), так само відоме як AG (Aktiengesellschaft) в Німеччині, Австрії та Швейцарії, а у Мексиці, Франції, Іспанії і Польщі - S.A., вимагає комплексного дотримання юридичних та звітних норм, у тому числі публічного розкриття фінансової звітності. Отже, Акціонерне товариство більше підходить для великих компаній. Крім цього, такий тип компанії передбачає випуск акцій. Якщо компанія розміщує приватні акції, вона є приватним акціонерним товариством. У разі, якщо акції торгуються публічно, компанія є публічним акціонерним товариством.

 

Представництво або філія

Представництво може проводити виключно ринкові дослідження і здійснювати діяльність, не пов'язану з комерцією та платежами. Саме тому воно може бути застосовано до іноземних компаній, які націлені на Україну, але хочуть більше зрозуміти ринок і бізнес середовище в країні. При необхідності почати торговельні відносини, компанія може відкрити філію (постійне представництво). Така форма представництва повинна бути зареєстрована у податкових органах, і вести звітність нарівні з іншими компаніями.

 

Спільна діяльність

В якості спільної діяльності Україна пропонує Договір про спільну діяльність, яка не є юридичною особою, однак такий договір може бути правовстановлюючим для іноземного інвестора та українського партнера для отримання прибутку або досягнення іншої мети.

 

Фізична особа - підприємець

Такий тип суб'єкта господарювання відноситься до приватних осіб, які залучені у малий бізнес без істотних ризиків. ФОП легко зареєструвати як громадянину України, так і іноземцю.

 

Порядок реєстрації бізнесу

1) Підготовка статутних документів (всі документи мають бути підписані та засвідчені нотаріально українською мовою);

2) Визначення місцезнаходження компанії в Україні.

3) Подання заяви про створення компанії до Єдиного державного реєстру.

4) Отримання Виписки про реєстрацію.

5) Відкриття банківського рахунку компанії.

Оподаткування в Україні

Українські податки передбачені Податковим Кодексом України (ПКУ). До основних податків відносяться:

 

Корпоративний податок (“CIT”) (18%)

Він застосовується до оподатковуваного прибутку, отриманого юридичними особами резидентами і нерезидентами в Україні, а також фізичними особами - підприємцями.

 

Податок на додану вартість - ПДВ (“VAT”) (20%)

Стягується плата за ввезення товарів і послуг до України, а також за поставку товарів і послуг на митну територію України.

 

Податок на дохід фізичних осіб - ПДФО (“PIT”) (18%)

Як іноземці, так і резиденти України зобов'язані сплачувати податок на доходи фізичних осіб ("ПДФО"). Іноземці сплачують з доходу, отриманого лише на території України, в той час як українські податкові резиденти оподатковують свій дохід, отриманий у всьому світі.

 

Податок на майно

Встановлюються муніципальними органами влади, до таких податків відноситься податок на нерухомість, транспортний і земельний податки.

 

Єдиний збір за соціальне забезпечення (ЄСВ)

Він сплачується роботодавцем і стягується як з іноземців, так і з жителів України через платіжні відомості по зарплатам українського підприємства або місцевого представництва.

 

Податок на прибуток (“WHT”) (15%)

Це основна ставка податку на прибуток нерезидентів, за винятком компаній, звільнених від сплати податків відповідно до угод про уникнення подвійного оподаткування. Дивіденди та роялті також оподатковуються за ставкою 15%.

 

Чому варто зареєструвати бізнес в Україні з SIGTAX?

Компанія SIGTAX створює компанії в Україні протягом десятиліть та закріпила міцні позиції в корпоративному секторі. Наша команда експертів має великий досвід і глибокі знання в області корпоративного сектора України. Таким чином, працюючи з SIGTAX, Ви можете бути впевнені, що процес реєстрації в Україні буде швидким і рентабельним навіть у найскладніших ситуаціях. Крім того, ми забезпечуємо чудове обслуговування клієнтів, мінімізуємо бюрократичні процедури, гарантуємо конфіденційність і надаємо послуги за принципом "єдиного вікна".